سگا: ما با محصولات بی کیفیت به اعتماد طرفداران مان خیانت کردیم

سگا: ما با محصولات بی کیفیت به اعتماد طرفداران مان خیانت کردیم

هاجیمه ساتومی، مدیر عامل فعلی سگا باور دارد که سگا طی سال های اخیر با عرضه محصولاتی که کیفیت لازم را نداشته اند، به اعتماد طرفداران شان خیانت کرده اند و حالا در نظر دارند تا برای بهبود کیفیت بازی های شان اقدام کرده تا برند سگا را دوباره ارزشمند سازند.

در مصاحبه با مجله ژاپنی فامیتسو، ساتومی اعلام داشت در شرکت، کارکنان و مدیران برای ارتقا کیفی محصولات برنامه های راهبردی ارائه می دهند و در این مورد بحث و گفتگوهایی انجام می شود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

وی به صراحت می گوید: "من معتقدم اگر نمی توانیم کیفیت لازم را تضمین کنیم، بهتر است اصلا چیزی منتشر نکنیم." به نظر می آید ساتومی سعی دارد سگا را به دوران اوج خود بازگرداند، دورانی که جوجه تیغی آبی، سونیک، سلطان بلامنازع بازار بود.

در ادامه گفته شده: "ما در زمینه ایجاد رابطه اعتماد مشترک با طرفداران قدیمی مان بهترین تلاش مان را ارائه دادیم اما با نگاهی به گذشته متوجه می شویم محصولاتی بوده که به این حس اعتماد طی ده سال گذشته خیانت کرده."

اما سگا همیشه اینطور نبوده: "سگا در دهه ۹۰ به خاطر برندش شناخته شده بود، اما پس از آن، ما اعتماد را از دست دادیم و حالا هیچ چیز جز شهرت نداریم. ما می خواهیم دوباره اعتماد را کسب کنیم و یک بار دیگر برند شویم."

در ادامه صحبت های خوشحال کننده، وی می گوید در Tokyo Game Show امسال، سگا در نظر دارد تا عنوان جدیدی برای کنسول های خانگی معرفی کند.

آیا دوباره روزی فرا خواهد رسید که سگا با کنسولی جدید به عرصه نبرد بازگردد و جوجه تیغی آبی دوست داشتنی یک بار دیگر در صدر لیست محبوب ترین بازی های مان باشد؟

امیدواریم...

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato