بخش ترفند ها و نکات به کورتانا افزوده شدند

مایکروسافت سال گذشته دستیار صوتی دیجیتالی خود به نام کورتانا را برای موبایل های مبتنی بر ویندوز فون معرفی کرد و حالا این دستیار شخصی یکی از قابلیت های متفاوتی است که به ویندوز 10 هم اضافه شده. امکانی که می تواند کار با ویندوز جدید مایکروسافت را لذت بخش و آسان تر کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید

از زمان معرفی کورتانا ویژگی های متفاوتی به آن افزوده شده اند. از پاسخ های جذاب و کنایه دار گرفته تا بازی های جالب و یادآورهایی که خودشان را بر اساس موقعیت مکانی تنظیم می کنند. مایکروسافت همچنان به این روند ادامه داده و در پشت صحنه به روز رسانی های تازه ای را برای دستیار شخصی اش عرضه کرده، تا به کاربران نشان دهد که کورتانا چگونه می تواند زندگی مجازی آنها در کامپیوترهای شخصی و موبایل ها را آسان تر کند.

اگر پنل کورتانا را در صفحه دسکتاپ خود باز کنید، به طور معمول فهرست مخاطبین، یادآورها و اخبار را می توانید مشاهده کنید. همچنین قادر خواهید بود کارت های کوچکی را ببینید که حاوی نکاتی درباره استفاده بهتر از کورتانا هستند؛ نکاتی به صورت جملات کوتاه برای اجرای دستورات شما توسط کورتانا. صرفا به خاطر داشته باشید که کورتانا فعلا از زبان های انگلیسی، چینی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و آلمانی پشتیبانی به عمل می آورد.

با کلیک کردن بر روی این کارت ها قادر خواهید بود فهرست طولانی تری از دستورات کورتانا و روش استفاده از آن ها را ببینید و افراد حرفه ای تر هم می توانند با رفتن به قسمت تنظیمات کورتانا، از به نمایش در آمدن این کارت ها جلوگیری نمایند.

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟