ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

نشست خبری بانک آینده با محوریت خدمات نوین بانکداری الکترونیکی برگزار شد

بانکداری الکترونیکی از جمله مباحثی است که این روزها بسیار مهم و کاربردی به حساب می آید و ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه های افراد می تواند موجب کاهش ترافیک شهری، صرفه جویی ...

رضا مقدری
نوشته شده توسط رضا مقدری | ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۹:۳۰

بانکداری الکترونیکی از جمله مباحثی است که این روزها بسیار مهم و کاربردی به حساب می آید و ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه های افراد می تواند موجب کاهش ترافیک شهری، صرفه جویی در مصرف انرژی و... گردد.

بانک آینده نیز همانند بسیاری دیگر از بانک های کشورمان توجه ویژه ای به این مقوله داشته و سعی نموده همواره بهترین راه حل های ممکن را در اتخاذ و به مشتریان خود ارائه نماید. بانک مذکور امروز نشست خبری را با اصحاب رسانه برگزار نموده و به اطلاع رسانی در مورد دستاوردها و راهکارهایش در عرصه ی مورد بحث پرداخته است.

در ادامه ی مطلب می توانید بیانیه خبری بانک آینده در همین رابطه را مطالعه فرمائید. با دیجیاتو همراه باشید.

نشست خبری خدمات نوین بانکداری الکترونیکی بانک آینده با حضور خبرنگاران در هتل پارسیان اوین و در تاریخ هجدهم مرداد ماه برگزار شد. در این نشست که با میزبانی بانک آینده صورت گرفت، آقای مهندس عبدالرضا شریفی حسینی، معاونت بانکداری الکترونیکی بانک آینده ضمن تاکید بر ارتباط با رسانه جهت اطلاع‌ رسانی مناسب تر به کاربران خدمات بانکداری الکترونیکی، با تبریک روز خبرنگار به توضیحاتی در خصوص نقش نظام بانکی کشور در توسعه زیرساخت و ایجاد آگاهی برای تجربه فناوری اطلاعات به‌ عنوان ابزاری در بهبود کیفیت زندگی مردم ایران پرداخت.

او با اشاره به رویکرد بانک آینده در توسعه محصولات بانکداری الکترونیکی، به نقش کاربردپذیری و شخصی‌سازی این دسته از محصولات اشاره کرد. وی در مورد مفهوم " برخورد نزدیک با آینده" به اهمیت همراهی با مشتریان و مخاطبان بانک در همه زمینه ها و بویژه در کنار مشتری برای درک نیازهای مرتبط با امور خدمات بانکداری ایشان به عنوان رویکرد خاص بانک آینده اشاره کرد.

Ayandeh

بانک آینده با "مجموعه خدمات نوین بانکداری الکترونیکی"، نیاز را شناسایی و راه‌حلی مناسب برای آن ارایه می‌دهد. راه حلی که با دید آینده نگر این بانک توسعه می‌یابد. در این برخورد نزدیک، فاصله بانک با مشتری از میان می رود و درک بیشتری همراه با تعامل در ارایه خدمات بانکداری الکترونیکی توسط کاربر تجربه می شود و این همان برخورد نزدیک با آینده است.

اینگونه و با تکیه بر مفهوم "برخورد نزدیک با آینده"، تجربه "نزدیک بودن"، محور یگانه و کلیدی در تعریف و توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی معرفی می شود و مشتریان و مخاطبان در راستای تجربه‌ای متفاوت، شخصی و متناسب سازی شده، خدمات بانکداری الکترونیکی بانک آینده را دریافت می‌کنند. برخی از این خدمات شامل "پیشخوان مجازی"،"پیشخوان تلفنی"، "سامانه هدف" و چندین برنامه کاربردی بانکداری همراه محسوب می گردند.

در "پیشخوان مجازی"، ارتباط نزدیک با آینده با ارایه خدمات تحویل درمحل میسر می شود، در "پیشخوان تلفنی" برای اولین بار در کشور، خدمات بانکی به درخواستی با یک تلفن در محل مشتری تحویل می‌شود. در "سامانه هدف"، رویکرد "برخورد نزدیک" از جنس تعامل و درک نیازها و مراقبت و راهنمایی مشتری از نزدیک، است. شخصی سازی خدمات بانکداری الکترونیکی پیش نیازی لازم دارد که همان نزدیک بودن به فرهنگ و رفتار کاربر برای درک متقابل نیازها و ارایه راه حل مناسب برای وی است.

ارایه محصولاتی مانند "خودپرداز غیر نقد"، "سینما کارت" و کارت برگشت نقدی "ایران کارت" و همچنین توسعه شبکه خودپردازهای بانک از تجربه‌های موفق مشارکت و ارتباط با سازمان‌های دیگر در ارایه خدمات بانکداری الکترونیکی بوده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (7 مورد)
  • طاهر امیری
    طاهر امیری | ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

    اپلیکیشن بانک های ایرانی فقط تو سایتها و فروشگاههای اپ ایرانی هست. چرا تو اپ استور اپل (گوگل پلی رو نمیدونم) نیست اصن؟

    قبلا یه بار بانک سامان گذاشته بود ولی الان نیست!

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی