گوگل به زودی نام نسخه بعدی اندروید را مشخص خواهد کرد [تماشا کنید]

گوگل نام هر نسخه از اندروید را بر اساس دسر ها انتخاب می کند و برای نسخه بعدی به سراغ خوراکی دیگری می رود که نامش با حرف بعدی الفبای انگلیسی آغاز شود.

این شرکت احتمالا اکتبر امسال و در بازه ای حوالی مهرماه، نسخه بعدی اندروید را به همراه نسل بعدی تلفن های هوشمند سری نکسوس به بازار عرضه خواهد کرد.

انتخاب چنین رویه نامگذاری اما حدس زدن اسم نسخه بعدی اندروید را به یکی از سرگرمی های کاربران و موارد حاشیه ای پیش از انتشار هر نسل از سیستم عامل گوگل تبدیل کرده است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

شرکت ساکن مانتین ویو سال گذشته نسخه ۵ این پلتفرم را با طراحی دگرگون شده و نام Lollipop یا آب نبات چوبی منتشر کرد. در مورد نسل بعدی این سیستم عامل نیز می دانیم که تغییرات آن در ظاهر به اندازه نسخه پیشین بنیادی نخواهند بود و این نسل با شماره نسخه ۵.۲ ارائه خواهد شد، در مورد نام آن اما حدس های بسیاری وجود دارد که ممکن است هرکدام از آنها صحیح باشند.

اکنون دو تن از کارکنان گوگل که در مورد حاشیه های مختلف این شرکت ویدیو تهیه می کنند در همین راستا یک ویدیوی جدید روی حساب یوتوب خود منتشر کرده اند.

این دو کارمند که Nat و Lo نام دارند در ویدیوی جدید آهنگی می خوانند که در شعر آن از اسم تمام نسخه های اندروید از ابتدا تاکنون استفاده شده و در پایان ویدیو نیز نام خوراکی های مختلفی که اسمشان با حرف ام آغاز می شوند مثل میلک شیک، مارشمالو، مافین، مارسیپان، ماکارون و ام اند ام به نمایش در می آیند.

در نهایت نیز این سوال پرسیده می شود که کدام یک از این خوراکی ها نام نسخه بعدی اندروید خواهند بود، سوالی که احتمالا همین ماه و با انتشار ویدیوی بعدی روی این حساب کاربری، پاسخ آن مشخص شود.

در پایان می توانید ویدیوی یاد شده را مشاهده نمایید.

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟