بلک بری تلفن هوشمند پاسپورت ۲ را با پلتفرم اندروید توسعه می دهد

بلک بری تلفن هوشمند پاسپورت ۲ را با پلتفرم اندروید توسعه می دهد

بلک بری تلفن هوشمند پاسپورت ۲ را با پلتفرم اندروید توسعه می دهد

مدتی پیش تصاویر موبایلی از بلک بری تحت عنوان پاسپورت Silver Edition را برایتان منتشر نمودیم که به جای استفاده از پلتفرم توسعه یافته از سوی خود شرکت بلک بری، می شد سیستم عامل اندروید را در آن مشاهده کرد.

اکنون منابع مختلفی باور دارند که این تلفن هوشمند، نمونه ای اولیه از دومین موبایل مبتنی بر اندروید از سوی بلک بری خواهد بود که در اصل، با نام پاسپورت ۲ به بازار عرضه خواهد گشت. بر اساس جدیدترین گمانه زنی ها، موبایل مورد نظر در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ به دست کاربران علاقه مند می رسد.

تا پیش از این، تمام شایعات مربوط به استفاده بلک بری از اندروید برای موبایلی با کد «ونیز» می شد. تلفن همراه هوشمندی که از از ساختاری کشویی برخوردار است و کاربر می تواند به انتخاب خود، از کیبورد فیزیکی یا مجازی موجود در آن بهره گیرد.

ونیز در ماه نوامبر از راه خواهد رسید و دلیل عرضه در پایان سال نیز اینکه بلک بری امید دارد تا بتواند در مقطع زمانی فروش پیش از تعطیلات سال نو، تعداد قابل قبولی از این دستگاه را به فروش برساند. در این مقطع زمانی نسبتا کوتاه البته همه اپراتورها و شرکت های سازنده تخفیف های عمده ای را در محصولات خود برای فروش بالاتر آنها اعمال می نمایند.

اکنون به نظر می رسد که این شرکت بیش از آنچه پیشتر تصور می شد به سوی استفاده از اندروید پیش می رود؛ اگر خاطرتان باشد، ماه گذشته نیز «جان چن» مدیر عامل شرکت کانادایی عنوان کرده بود که صرفا در صورتی که بتواند یک موبایل اندرویدی را ایمن نماید، دست به ساخت آن خواهد زد و اکنون گویا وی و یارانش موفق گشته اند تا به این مهم دست پیدا کنند.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل