دو بازی Red Alert 2 و Amnesia: The Dark Descent را به رایگان دریافت کنید

شبکه های آنلاین این روزها قدرتی دو چندان به پی سی گیمینگ بخشیده اند و با میلیون ها کاربر آنلاین، قصد رشد این فضا را دارند. اگرچه استیم رسما بزرگ ترین پلتفرم بازی روی پی سی محسوب می شود اما الکترونیک آرتز هم سعی دارد تا به طرق مختلفی کاربران را به سوی خود کشاند.

Command & Conquer: Red Alert 2 و به طور کل سری Command & Conquer دورانی که پی سی گیمینگ رو به افول نرفته بود بر بازار سلطنت می کردند. یادآوری خاطرات گذشته و هدیه ی یک عنوان قدیمی و محبوب از سوی الکترونیک آرتز می تواند دلیل خوبی باشد تا پس از چند هفته دوباره سری به اوریجین بزنیم.

Amnesia: The Dark Descent را می توان به جرات یکی از بهترین بازی های سبک وحشت نامید. اگرچه بازیکن در این عنوان هیچ اسلحه ای در اختیار ندارد اما باید با استفاده از تمرکز و تفکر خود، معماها را حل کرده و از تاریکی دور بماند. بازی به طور کل در یک قلعه جریان دارد و فقط یک هیولای ترسناک در این محیط وجود دارد تا شما را از پای در آورد. Amnesia: The Dark Descent تا آخر امروز به صورت رایگان در استور استیم قرار گرفته و با افزودن آن به اکانت خود می توانید مالک بازی شوید (الزامی به دانلود آن نیست).

Steam و Origin در تلاش اند تا کاربران بیشتری را به سوی خود جلب کنند. اوریجین با برنامه ای که از چند ماه پیش در نظر گرفته بود، هر از چندگاهی یک بازی محبوب را به رایگان ارائه می داد. استیم نیز اگرچه برنامه ای مشخص برای این فعالیت ندارد اما آخر هفته ها بازی های خاصی (مانند Call of Duty: Advanced Warfare) را به مدت سه روز رایگان می کند تا کاربران بدون خرید بازی از آن عنوان لذت ببرند.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟