همه چیز درباره آیفون 13
الکترونیک آرتز به ضعف های استار وارز جدید اعتراف می کند

الکترونیک آرتز به ضعف های استار وارز جدید اعتراف می کند

ماه گذشته، الکترونیک آرتز با عرضه Star Wars: Battlefront تقریبا کار خود را با سال ۲۰۱۵ میلادی تمام کرد. این کمپانی انتظار دارد تا آخر زمستان امسال، ۱۳ میلیون واحد از Star Wars Battlefront را به فروش برساند اما گویا کمبود محتوا و عمق ناکافی در گیم پلی کار دست الکترونیک آرتز داده است.

بلیک یورگنسن، مدیر امور مالی الکترونیک آرتز در کنفرانس Nasdaq و در گفتگو با گیم اسپات به این مسئله اعتراف کرد که استار وارز جدید شاید آنقدرها که طرفداران انتظار داشتند در گیم پلی عمیق نیست.

وی گفت: «Star Wars Battlefront یک بازی شوتر است اما تنها شوتر اول شخصی است که درجه بندی سنی T را دریافت نموده. ما بازی را به گونه ای طراحی کردیم که برای گروه گسترده تری از مخاطبان قابل استفاده باشد.»

یورگنسن با مثال سخنان خود را ادامه می دهد: «بنابراین، یک پسربچه ۸ ساله به همراه پدرش می توانند روی مبل بنشینند و بازی کنند، همینطور یک نوجوان یا یک فرد ۲۰ ساله می توانند بازی را انجام دهند و لذت ببرند. این بازی در دسترس تعداد بیشتری است. و برای گیمرهای حرفه ای، شاید عمق کافی که آن ها می خواستند در بازی نباشد.»

یکی دیگر از مشکلات استار وارز بتلفرانت، کمبود محتوایی است که بازی را در مدت زمانی کوتاه تکراری می کند. DICE و الکترونیک آرتز قصد دارند تا در آینده و به صورت مقطعی، بسته های الحاقی برای این بازی منتشر کرده و چندین نقشه و مد جدید اضافه کنند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato