به گفته کمپانی الکترونیک آرتز بازی Unravel در ماه بهمن منتشر خواهد شد

به گفته کمپانی الکترونیک آرتز بازی Unravel در ماه بهمن منتشر خواهد شد

بنابر اعلام رسمی کمپانی الکترونیک آرتز، بازی دوست داشتنتی Unravel، در ماه فوریه (بهمن) منتشر خواهد شد. بازی Unravel با بهره گیری از سبک معمایی و پلتفرمینگ ساخته شده و کارگردان آن، برای ساخت بازی از عروسک دوران کودکی اش الهام گرفته است.

Unravel برای اولین بار در E3 امسال و در کنفرانس الکترونیک آرتز به نمایش در آمد. استودیوی سوئدی Coldwood Interactive در همان زمان گفت که می خواهد تغییری در سبک و اتمسفر رایج بازی های مشابه ایجاد کرده و به کمک آیتم های کوچک، گیمرها را به چالش های بزرگ دعوت کند. برای مثال، یک سیب کوچک می تواند به عنوان مانعی بزرگ در گیم پلی به شمار رود.

همان طور که گفته شد، استودیویی سوئدی ساخت Unravel را بر عهده دارد و انتشار آن نیز به عهده کمپانی الکترونیک آرتز گذاشته شده است. این بازی به جرئت یکی از نادرترین بازی هایی است که توسط یک ناشر بزرگ عرضه می شود و در عین حال، نوعی ارتباط شخصی با گیمرها برقرار می کند.

با توجه به برنامه ریزی های اخیر الکترونیک آرتز، بازی Unravel در تاریخ ۹ فوریه سال آتی میلادی (برابر با ۲۰ بهمن) برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد. باید خاطر نشان کرد که قیمت بازی، ۱۹.۹۹ دلار خواهد بود و کاربران EA Access زودتر از بقیه گیمرها به بازی دست خواهند یافت.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato