مدیر عامل بلک بری از احتمال تولید موبایل اندرویدی دیگری در سال 2016 خبر داد

مدیر عامل بلک بری از احتمال تولید موبایل اندرویدی دیگری در سال 2016 خبر داد

نخستین و تنها تلفن هوشمند مبتنی بر اندروید شرکت بلک بری، یعنی Priv در ماه گذشته میلادی به طور رسمی وارد بازار جهانی گشت و اکنون شایعاتی منتشر شده که از تولید اسمارت فون جدید این کمپانی با همین پلتفرم در سال آینده میلادی خبر می دهند.

در همین راستا باید اشاره نمائیم،«جان چن»، مدیرعامل شرکت کانادایی موردبحث در مصاحبه با بلومبرگ در سخنان خود به این نکته اشاره داشت که: «اگر بلک بری Priv فروش زیادی داشته باشد و با استقبال خوبی از طرف کاربران رو به رو گردد، احتمال دارد که موبایل اندرویدی دیگری را در سال آتی به خط تولید خود اضافه کنیم.». در ادامه نیز به این نکته اشاره داشت که در حال حاضر آنها به توسعه خط تولید Priv مشغول هستند و این دیوایس تا سه ماه آینده در ۳۱ کشور دیگر نیز عرضه خواهد گشت.

چن همچنین ادعا نموده شرکت بلک بری در سال ۲۰۱۶ میلادی با حفظ تمرکزش بر تولید اسمارت فون های رده بالا، احتمالا تولید و عرضه دیوایس های میان رده اندرویدی را نیز در دستور کار خود قرار خواهد داد. با اینکه چندی پیش تصویری از یک تلفن هوشمند اندرویدی با صفحه کلید کامل از این کمپانی لو رفته، اما به طور قطعی نمی توان گفت که یکی از محصولاتی بوده که چن در مصاحبه خود به آنها اشاره داشته و برای کسب آگاهی از درستی این خبرها باید تا سال آینده میلادی که چندان هم دور نیست، منتظر بمانیم.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato