بلک بری با انتشار یک ویدیو، اجزای داخلی موبایل Priv را به تصویر می کشد [تماشا کنید]

بلک بری با انتشار یک ویدیو، اجزای داخلی موبایل Priv را به تصویر می کشد [تماشا کنید]

پیش از این برایتان نوشته بودیم که بلک بری، چگونه از عرش به فرش رسید و سیگنالش را از دست داد. حال اگرچه این شرکت کانادایی نمی تواند با موبایل Priv وضعیت فعلی خود را دگرگون نماید اما انتظار می رود که در سال آینده، شرایط برای این برند رو به بهبود رود.

بلک بری بالاخره تصمیم گرفت پس از سال ها، به ارائه موبایلی اندرویدی رو آورد و این در حالیست که ادعا می کند که توانسته مشکلات امنیتی اندروید را نیز تا حد بسیار زیادی حل کند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

حال همین شرکت کانادایی، ویدیویی از اجزای داخلی تلفن همراه Priv را منتشر نموده که نشان دهنده تکنولوژی های بالای به کار رفته در آن است. در این ویدیو مشاهده خواهید کرد که اجزا به هم متصل شده و چگونه این تلفن هوشمند جان می گیرد.

در گذشته و زمانی که آیفون به بازار آمد و باعث رکود کسب و کار بلک بری شد، این سازنده با موبایل هایی نظیر Storm 9530 و Storm 2 9550 که از تکنولوژی عجیب لرزشی در نمایشگرشان استفاده شده بود تصمیم گرفت که با موبایل ساخته شده به دست اپل رقابت کند.

کار به جایی رسید که در سال گذشته گزاش شد که سهم بلک بری از فروش جهانی تلفن هوشمند به زیر ۱ درصد کاهش یافته. حال شرکت کانادایی که روزی اعتباری همسان با نوکیا داشت، شاید بتواند با نسخه های بهبود یافته از Priv دوباره اعتباری برای خود کسب کرده و سهم اش را نیز شامل افزایش کند.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato