اولین هتل مخصوص گیمرها در آمستردام هلند راه اندازی شد

تصور کنید در هتلی اتاق رزرو کرده اید که هر گوشه آن یک کنسول بازی قرار گرفته، لابی آن پر باشد از کنسول های دستی و حتی یک کتابخانه کوچک و مخصوص از کمیک بوک ها داشته باشد. رویایی نیست؟ اگر روزی، مسیرتان از آمستردام هلند می گذشت، حتما به هتل Arcade سر بزنید تا این رویا محقق شود.

هفته گذشته، هتل Arcade در شهر آمستردام هلند افتتاح شد تا شاهد گشایش اولین هتل اختصاصی گیمرها در سراسر جهان باشیم. این اقامتگاه در فاصله ای نسبتا قابل قبول به مرکز شلوغی های آمستردام قرار گرفته و جایگاهی مناسب برای استراحت و تامین آسایش است.

تمامی اتاق های این هتل مجهز به کنسول های قدیمی و بازی های شان هستند که برای استفاده از آن ها لازم به پرداخت مبلغ اضافه ای نیست. در سرتاسر لابی آن نیز کنسول های دستی قرار گرفته تا مراجعه کنندگان به صورت چند نفره به انجام بازی بپردازند.

در بخش لابی چندین کنسول بازی دیگر هم قرار گرفته تا به نوبت، مسافران خود را سرگرم کنند. اگر هم عاشق کمیک بوک های DC هستند، می توانند سری به کتابخانه آن بزنند.

دنیل سلمانوویچ می گوید پیش از این، هتل مذکور یک مکان عادی و هتلی خانوادگی بود اما آن را بازطراحی کرده تا کسانی که عاشق بازی های ویدیویی هستند را به سوی خود جلب کرده و حس خوبی به مسافرین منتقل کند.

اطلاعات بیشتر در مورد این هتل خارق العاده را می توانید از طریق سایت آن مطالعه کنید. در ادامه تصاویری از آن آورده شده است.

arcade_hotel_3

arcade_hotel_2

arcade_hotel_4

arcade_hotel_5

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟