نسخه دوم بازی Titanfall احتمالا تا پایان سال 2016 عرضه می شود

نسخه دوم بازی Titanfall احتمالا تا پایان سال 2016 عرضه می شود

الکترونیک آرتز هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه نسخه دوم فرنچایز Titnafall ارائه نکرده؛ با این حال این کمپانی غول بازیسازی در گزارش مالی خود از سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۵ خاطر نشان کرد که عنوان مورد بحث، در تاریخی پیش از ماه مارس ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

اما حالا به گفته کمپانی McFarlane، که شهرت بسیاری در تولید اسباب بازی های باکیفیت دارد، می توان تا پایان سال جاری میلادی منتظر عرضه تایتان فال ۲ بود. کمپانی McFarlane اخیرا از قرارداد جدید خود با کمپانی الکترونیک آرتز در جهت تولید اسباب بازی و اکشن فیگور شخصیت های تایتان فال رونمایی کرده و در آن ذکر شده که این محصولات، زمستان ۲۰۱۶ به بازار عرضه خواهند شد.

کمپان McFarlane اگرچه هنوز طرح های نخست این اکشن فیگورها را منتشر نکرده اما در مصاحبه با وب سایت GameSpot تایید نموده که محصولات جدید، در قالب Collector's Edition به مخاطبان ارائه می شوند.

در هر حال باید به خاطر داشت که الکترونیک آرتز و نیز استودیوی Respawn هنوز این خبر را تایید نکرده اند و احتمال دارد که تایتان فال اوایل سال آتی میلادی به بازار آید. انتظار می رود که الکترونیک آرتز در طی کنفرانس خود در همایش E3 امسال، از بازی رونمایی کند و گیم پلی آن را به نمایش بگذارد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato