یکی از مدیران ارشد اچ تی سی: «One M10 دوربینی بسیار جذاب دارد»

یکی از مدیران ارشد اچ تی سی: «One M10 دوربینی بسیار جذاب دارد»

همین هفته قبل بود که اچ تی سی در خلال برگزاری کنگره جهانی موبایل خبر از معرفی قریب الوقوع پرچمدار امسال خود داد و آن را اسمارت فونی قدرتمند خواند. البته در آن خبر اشاره ای به مشخصات فنی این تلفن هوشمند مورد انتظار نشد، اما امروز، Chialin Chang مدیر ارشد امور مالی شرکت اچ تی سی در مصاحبه با CNET حرف های تازه ای در مورد One M10 مطرح کرده که هیجان انتظار آن را بیش از پیش افزایش داده است.

او می گوید که پرچمدار امسال اچ تی سی «از دوربینی خیلی خیلی جذاب بهره می برد» او با اعتماد به نفس کامل بیان می دارد که آنها بعد از مشاهده آنچه پرچمداران معرفی شده امسال عرضه می کنند، به این نتیجه رسیده اند. به عبارتی، اچ تی سی معتقد است که One M10 دست کم از لحاظ دوربین از رقبایی همچون Galaxy S7 و G5 سرتر است. رقبایی که هرکدام در زمینه قدرت و امکانات دوربین حرف های زیادی برای گفتن دارند.

از قبل شنیده شده بود که پرچمدار امسال اچ تی سی صاحب یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی از نوع اولترا پیکسل و مجهز به فوکوس لیزری است. همان طور که می دانید در سال های قبل One M۸ و One M9 عملکرد راضی کننده ای در بخش تصویر برداری بر جای نگذاشته اند. این حقیقت ما را بیشتر مشتاق می کند که بدانیم با چنین پیشینه ای، اچ تی سی چگونه می تواند با موبایل جدید خود رقبای قدرتمندی چون سامسونگ و ال جی را شکست دهد.

انتظار می رود یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با پیکسل های بزرگتر از معمول (اولترا پیکسل) بتواند تصاویر با کیفیتی را حتی در نور کم محیط به ثبت برساند. البته کیفیت نهایی تصویر علاوه بر سنسور، به نرم افزار و الگوریتم های اصلاحی به کار رفته نیز بستگی دارد.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato