پیش فروش کیت توسعه هدست هولولنز با قیمت 3000 دلار آغاز شد

پیش فروش کیت توسعه هدست هولولنز با قیمت 3000 دلار آغاز شد

دوستداران واقعیت مجازی، تنها چند ماه با خرید هدست های آکیلس ریفت، وایو و دیگر محصولات مجهز به این تکنولوژی فاصله دارند. اما هنوز برای صحبت درباره تکنولوژی «واقعیت افزوده» و هدست هولولنز مایکروسافت زود است؛ هدستی که قرار است مرزهای میان واقعیت و دنیای مجازی را شکسته و لایه های دیجیتالی جدیدی به دنیای واقعی پیرامون ما اضافه کند.

کمپانی مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که کیت توسعه هولولنز، در دسترس قرار گرفته و علاقه مندان به تولید محتوا برای هدست واقعیت افزوده ساکنین ردموند، می توانند نسبت به پیش خرید آن اقدام کنند. این شاید خبری بسیار خوب برای توسعه دهندگان باشد، اما خبر بد اینست که برای خرید کیت هولولنز، مجبور به پرداخت مبلغی قابل توجه و بسیار گران هستید.

گفته می شود که کیت توسعه هدست هولولنز، قیمتی معادل ۳۰۰۰ دلار دارد و با خرید آن، به سه بازی کوچک نیز دست خواهید یافت که عملکردهای هولولنز را به نمایش می گذارند. این سه بازی، RoboRaid ،Fragments و Young Conker نامیده می شوند؛ عناوینی که پیش از این در کنفرانس های مختلف مایکروسافت به نمایش درآمده اند و حالا در صورت پیش خرید کیت هولولنز، قادر به تجربه آن ها خواهید بود.

مایکروسافت اعلام کرده که قصد دارد زمان زیادی را صرف توسعه هولولنز کند و به همین جهت، هدست واقعیت افزوده مورد بحث کماکان تاریخ انتشار مشخصی ندارد. اهالی ردموند چندی پیش گفتند که نمی خواهند اشتباه خود در قبال سنسور کینکت را تکرار کنند و هولولنز زمانی به بازار عرضه خواهد شد که مردم آمادگیش را داشته باشند. بنابراین فعلا تنها راه برای تجربه هولولنز، پرداخت ۳۰۰۰ دلار است.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato