ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

پشتیبانی از پلتفرم پوشیدنی اندروید در جدیدترین آپدیت اوت لوک

اگر برای ارسال ایمیل های خود از اوت لوک مایکروسافت استفاده می کنید، باید به اطلاع تان برسانیم به زودی امکانی برایتان فراهم خواهد شد که ایمیل هایتان را از طریق گجت پوشیدنی خود و ...

Maryam Mousavi
نوشته شده توسط Maryam Mousavi | ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۰

اگر برای ارسال ایمیل های خود از اوت لوک مایکروسافت استفاده می کنید، باید به اطلاع تان برسانیم به زودی امکانی برایتان فراهم خواهد شد که ایمیل هایتان را از طریق گجت پوشیدنی خود و درست از روی مچ دست تان پاسخ دهید.

در واقع ماجرا از این قرار است که در جدیدترین آپدیت ارائه شده برای این اپلیکیشن پشتیبانی از Android Wear یا همان پلتفرم پوشیدنی اندروید نیز فراهم شده است و این یعنی به لطف به روز رسانی جدید می توانید نوتیفیکیشن مربوط به ایمیل های خود را از طریق اسمارت واچ اندرویدی تان چک کنید و با استفاده از پیام های از پیش آماده یا حتی صدا به آنها پاسخ دهید.

مایکروسافت در متنی که همراه با آپدیت جدید اوت لوک ارائه داده اینطور آورده است:

این هفته می خواهیم بهترین های اوت لوک را برای کاربران Android Wear به ارمغان بیاوریم. به لطف این به روز رسانی دیگر نیازی به استفاده از اسمارت فون خود نخواهید داشت و همه اتفاقات روی مچ شما رخ خواهند داد. می توانید با استفاده از ساعت هوشمند خود اعلان های مربوط به اوت لوک را چک کنید، ایمیل های جدیدتان را بخوانید و با پیام های از پیش آماده یا صدا به آنها پاسخ دهید. مدیریت اینباکس ایمیلی اوت لوک هیچ وقت تا این اندازه ساده نبوده است.

احتمالا از همین امروز نمی توانید این آپدیت را دریافت کنید اما تا زمانی که چک کردن ایمیل ها از طریق پوشیدنی اندرویدی تان امکان پذیر شود زمان زیادی باقی نمانده.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی