محدودیت 140 کاراکتری توئیتر تغییر یافت

محدودیت 140 کاراکتری توئیتر تغییر یافت

اوایل امسال شایعه ای منتشر شد دال بر اینکه توئیتر می خواهد محدوده ۱۴۰ کاراکتری برای توئیت ها را به ۱۰ هزار برساند که البته این اتفاق هیچگاه رخ نداد. در مقابل این شبکه اجتماعی امروز خبر داد که از این پس بخش هایی از جملات در شمارش محاسبه نمی شوند که در نتیجه این اقدام محدوده یاد شده قطعا به رقمی فراتر از میزان مشخص شده قبلی خواهد رسید.

براساس اعلام توئیتر، وقتی به یک توئیت پاسخ می دهید، اسامی دیگر در این محدوده ۱۴۰ کاراکتری محاسبه نمی شوند. ضمائم رسانه ای شامل عکس، فایل های گیف، ویدئو و کوت توئیت ها دیگر محاسبه نخواهند شد.

به لطف این تغییرات هر توئیت جدیدی که با یک نام کاربری شروع شود برای تمامی دنبال کننده های شما ارسال خواهد شد؛ این یعنی، استفاده از کاراکتر ".@" دیگر برای این منظور ضروری نیست و اگر بخواهید که همه دنبال کننده های شما پاسخ تان را ببینند میتوانید آن را ری توئیت کنید.

پیشتر از این توئیت هایی که با نام کاربری شروع می شدند صرفا برای کاربرانی قابل رویت بودند که هم شخص توئیت کننده و هم فرد نام برده شده را دنبال می کردند که حالا با این تغییر رویه چیز دیگری خواهد بود.

توئیتر اعلام کرده که این تعییرات ظرف ماه های آتی اتفاق خواهند افتاد، هرچند که همه کاربران هم امکان دریافت این تغییرات به صورت آنی را نخواهند داشت.

جک دورسی مدیرعامل این شرکت نیز در مطلبی که برای نشریه ورج ارسال کرده اینطور آورده است: این قابل توجه ترین تغییری است که در ماه های اخیر در توئیتر اعمال شده و امیدوارم که در نتیجه آن، گفتگوهای بیشتری  از طریق این پلتفرم اتفاق بیافتد. دورسی خاطرنشان کرده که شمارش نام های کاربری و در نظر گرفتن آنها در محدوده ۱۴۰ کاراکتر مانع از شکل گیری گفتگو در این شبکه اجتماعی خواهد شد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato