همه چیز درباره آیفون 13
روزیاتو استخدام می کند

روزیاتو استخدام می کند

از آغاز به کار دیجیاتو تا به امروز همواره در تلاش بوده ایم تا در این وبسایت مطالبی به روز، دقیق و ارزشمند را به انتشار در آوریم و از این طریق دین خود را به مخاطبینمان ادا نماییم. روند رو به رشد دیجیاتو رفته رفته باعث شد تا  تصمیم بگیریم علاوه بر حوزه ی دانش و تکنولوژی به حوزه های دیگر نیز ورود کرده و سعی نماییم به دیگر اتفاقات دنیای پیرامون نیز پرداخته و مطالبی آموزنده را در سایر زمینه ها هم به نگارش درآوریم؛ دقیقاً با چنین دیدگاهی بود که وبسایت روزیاتو شکل گرفت و هر روز نیز گامی رو به جلو بر می دارد.

اکنون و پس از گذشت بازه ی زمانی اندک روزیاتو آماده است تا تیم نویسندگان خود را گسترش داده و با بهره مند شدن از تحریریه ای پویاتر مطالب مفیدتری را به انتشار درآورد. لذا اگر جزو علاقه مندان به نوشتن هستید، دستی به قلم و تسلط کامل به زبان انگلیسی دارید، فرصت مناسبی است تا شانس تان را برای حضور در مجموعه ای متفاوت محک بزنید.

شرایط استخدام به عنوان نویسنده ثابت در تحریریه روزیاتو:

  • تسلط بالا به زبان انگلیسی و توانایی ترجمه بی قید و شرط انواع متون
  • دارا بودن سرعت تایپ بالا و مهارت مطلوب در نگارش زبان فارسی
  • کارت پایان خدمت سربازی برای آقایان
  • ساکن تهران

در صورت تمایل به همکاری با روزیاتو لازم است ترجمه ای از متنی که در این لینک قرار داده شده را در قالب یک فایل PDF و به همراه رزومه ی خود به job[at]digiato[dot]com ایمیل نمایید (در رزومه ی خود حتماً شماره تماس تان را ذکر کنید). لطفاً در بخش موضوع ایمیل حتماً عبارت «استخدام در روزیاتو» را ذکر نمایید. پس از بررسی رزومه ها در صورتیکه واجد شرایط باشید با شما قرار مصاحبه حضوری گذاشته خواهد شد که در آن می بایست آزمونی عملی را در راستای نگارش و تحلیل مطالب مرتبط به سرانجام برسانید. با موفقیت در مرحله ی پیش تر اشاره شده بر سر سایر شرایط همکاری مذاکره خواهد شد و زمینه برای ورودتان به تیم تحریریه مهیا خواهد گشت.

شرایط محیط کار نیز از قرار زیر است:

  • ساعت کاری از ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰ (محل کار تهران)
  • دو روز تعطیل در هفته
  • بیمه تامین اجتماعی

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato