آمار فروش هفتگی بازی های بریتانیا؛ گیرز 4 از پس فیفا 17 بر نیامد

آمار فروش هفتگی بازی های بریتانیا؛ گیرز 4 از پس فیفا 17 بر نیامد

در حالی که در شلوغ ترین فصل عرضه بازی های ویدیویی قرار داریم و هر هفته شاهد چند عنوان درجه یک جدید هستیم، فیفا ۱۷ (بررسی دیجیاتو) برای سومین هفته متوالی در صدر جدول پرفروش ترین بازی های بریتانیا قرار گرفت.

اگر به خاطر داشته باشید جدیدترین نسخه بازی فوتبالی الکترونیک آرتز توانست در هفته اول رکوردشکنی کرده و به پرفروش ترین فیفای تاریخ بدل شود. سوابق نشان داده عنوان FIFA تقریبا در تمام طول سال بین ۱۰ گزینه برتر باقی می ماند، اما حالا با هجوم عنوان بزرگی مثل Gears of War 4 انتظار می رفت اوضاع تغییر کند.

بازی انحصاری ردموندی ها که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به بازی های ویدیویی بوده و اولین هفته انتشار خود را سپری می کند، به نوعی از پس فیفا ۱۷ بر نیامده و به رده دوم بسنده کرده. هرچند لازم به ذکر است گیرز ۴ به موجب انحصار مایکروسافت روی پلتفرم های کمتری منتشر گردیده و از بخت کمتری برخوردار بوده.

مافیا ۳ که دومین هفته عرضه خود را پشت سر گذاشته با یک پله سقوط به رده سوم رسیده و WWE 2K17 نیز در هفته اول به رتبه چهارم بسنده کرده است. نسخه گرامیداشت ۲۰ سالگی عنوان تومب رایدر که برای بار نسخت روی پلی استیشن ۴ هم منتشر شد نیز توانسته به رده پنجم پرفروشترین بازی هفته گذشته بریتانیا دست یابد.

گفتنی است عنوان پر ادعای PES 2017 بعد از تجربه رده های دوم تا ششم، در حالی که تنها چهارمین هفته از انتشار خود را سپری می کند به طور کامل از جدول اوت شده و بالاخره بازی GTA V (که سال ۲۰۱۳ عرضه گردیده) از بین ۱۰ عنوان پرفروش هفته بیرون رفته و در جایگاه یازدهم قرار گرفته است.

جدول پر فروش ترین بازی های هفته گذشته بریتانیا از قرار زیر است:

  1. FIFA 17
  2. Gears of War 4
  3. Mafia 3
  4. WWE 2K17
  5. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Edition
  6. Forza Horizon 3
  7. Playstation VR Worlds
  8. Skylanders Imaginators
  9. Until Dawn: Rush of Blood
  10. Rocket League

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato