ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سامسونگ از محصولات حوزه فناوری 5G خود رونمایی کرد

فناوری 5G به یکی از ارکان اصلی کنگره جهانی موبایل در بارسلون تبدیل شده و سامسونگ نیز به عنوان یکی از پیشتازان نسل پنجم ارتباطات مخابراتی در نمایشگاه مذکور از محصولات مبتنی بر تکنولوژی 5G ...

فناوری 5G به یکی از ارکان اصلی کنگره جهانی موبایل در بارسلون تبدیل شده و سامسونگ نیز به عنوان یکی از پیشتازان نسل پنجم ارتباطات مخابراتی در نمایشگاه مذکور از محصولات مبتنی بر تکنولوژی 5G رونمایی کرده است.

«Paul Kyungwhoon Cheun» معاون رئیس و رهبر «تیم تجاری نسل بعدی ارتباطات» بیان کرده است:

سامسونگ نزدیک به پنج سال است که روی تحقیق و توسعه فناوری 5G متمرکز شده و محصولات معرفی شده سرانجامی از همت و سرمایه گذاری عظیم ماست.

گفتنی است همانطور که نسل چهارم، به عنوان انقلابی در ارتباطات مخابراتی مطرح شد، فناوری 5G نیز شرایط مشابهی خواهد داشت اما به باور برخی از کمپانی ها تکنولوژی مذکور فرای انتظارات معمول از شبکه های مخابراتی است. در نقطه مقابل شرکت های دیگر معتقد هستند که نسل پنجم ارتباطات مخابراتی می تواند جایگزین مناسبی برای اینترنت های خانگی مبتنی بر کابل نوری باشد.

لازم به ذکر است که محصولات 5G سامسونگ در حال حاضر مراحل پیش از تجاری شدن را در کره جنوبی، ژاپن و آمریکا طی می کند و این شرکت مراحل آزمایشی را از اوایل سال جاری آغاز کرده است.

نکته قابل اشاره این است که روتر سامسونگ که در MWC 2017 رونمایی شد می بایست روی پنجره خانه کاربر نصب شده و در کنار آن نیز آنتن های رادیویی 5G حضور خواهند داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی