بزرگ ترین تغییر iOS 11 احتمالا مربوط به سیری خواهد بود

بزرگ ترین تغییر iOS 11 احتمالا مربوط به سیری خواهد بود

وقتی حجم اخبار و شایعات منتشر شده از آیفون ۸ تا این حد بالا باشد، دیگر وقتی برای iOS 11 نمی ماند که به آن بپردازیم و یا لو دهندگان، اطلاعاتی از آن ارائه کنند. اما طبق گزارشی جدید که اخیرا منتشر شده، گویا باید در iOS 11 منتظر یک آپگرید اساسی در iOS 11 باشیم که نه به رابط کاربری، بلکه به سیری مرتبط است.

طبق گفته های وبسایت The Verifier، سیری امسال قدرت بیشتری روی تمام دستگاه های اپل از جمله آیفون، مک، اپل واچ و اپل تی وی به دست خواهد آورد. مهم ترین بخش، تعامل سیری با سرویس های iMessage و iCloud است.

شیوه کارکرد سیری در iMessage احتمالا شبیه به نحوه کارکرد دستیار گوگل در اپلیکیشن Allo است. دستیار دیجیتالی شما همواره منتظر است تا پیشنهاداتی مشابه به زمینه ای که در آن صحبت می کنید ارائه دهد مثل اینکه کجا برای ناهار خوردن بروید. اپل برای چنین قابلیتی، پتنتی هم ثبت کرده.

اما تعامل با iCloud به سیری اجازه می دهد تا همه دیوایس های کاربر را از طریق اپل آی دی مشترک موجود روی آن ها شناسایی کرده و در سراسر سیستم، واکنش های مناسبی به نیاز کاربر نشان دهد.

سیری به ندرت اطلاعات بیشتری از عادات کاربر به دست می آورد و نه فقط در iMessage، بلکه در هر حالتی بهترین انتخاب ها را به کاربر نشان می دهد. در گزارش گفته شده که سیری، بیشتر شبیه به بیکسبی، دستیار جدید موبایل های سامسونگ است. اولین حضور بیکسبی نیز در گلکسی اس ۸ خواهد بود.

با توجه به اینکه همه شرکت ها در حال سرمایه گذاری روی دستیارهای دیجیتالی خود هستند، بعید نیست که ببینیم سیری در iOS 11 تغییرات عمده ای را به خود دیده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato