قاب محافظ آیفون ادیشن در قیاس با خانواده آیفون 7 چه ابعادی دارد؟ [تماشا کنید]

اگرچه هنوز تا معرفی و عرضه آیفون 8 اپل چند ماه باقی مانده است، سازندگان قاب های محافظ از همین حالا دست به کار شده اند و و قاب هایی را براساس رندرهای طراحی و شماتیک های افشا شده تولید کرده اند. اخیراً تعدادی از همین قاب های محافظ آیفون 8 در وب سایت علی بابا قرار گرفته و وب سایت ژاپنی Mac Otakara یکی از آنها را تهیه کرده تا به مقایسه شان با آیفون های قبلی مانند آیفون 7 و 7 پلاس بپردازد.

همانطور که در تصاویر می توان دید، قاب مورد اشاره به شکل مورد توجهی از آیفون 7 پلاس کوچکتر و اندکی از آیفون 7 بزرگ است. این تصویر، با شایعات پیشین همخوانی دارد که در آنها آمده بود آیفون 8 اندازه ای کمابیش برابر با آیفون 7 دارد، اما به لطف حاشیه کم دستگاه، از نمایشگری بزرگتر و لبه تا لبه بهره می برد.

با قرار دادن آیفون 7 در داخل این قاب محافظ پی می بریم که آیفون 8 عرضی نسبتاً برابر با آیفون 7 اما قامت بلندتری دارد. همانطور که پیش تر شنیده بودیم، Mac Otakara تایید کرده که آیفون 8 ضخامت بیشتری نسبت به خانواده آیفون 7 دارد. بنابر گزارش ها، آیفون 8 یا «آیفون ادیشن» قرار است اندازه ای برابر با 144x71x7.7 میلی متر داشته باشد که در قیاس با ابعاد 138.3x67.1x7.1 میلی متری آیفون 7 مشخصاً اندکی بزرگ تر خواهد بود.

قسمت دوربین این قاب محافظ به شکلی عمودی دچار بریدگی شده که تجهیز آیفون 8 به دوربینی دوگانه با چیدمان عمودی را تایید می کند؛ اما بنابر مقایسه آن با آیفون 7 پلاس، احتمالاً باید منتظر دوربینی با لنزهای نسبتاً بزرگتر در قیاس با آیفون 7 پلاس باشیم. دکمه های صدا، دکمه پاور و سایر پورت ها در نقاط تقریباً مشابهی با آیفون 7 قرار گرفته اند اما ظاهراً اندکی دچار تغییر شده اند.

از آن جایی که اپل مدل های آزمایشی متفاوتی از آیفون 8 تولید کرده است، هنوز نمی توان مطمئن بود که آیا این قاب محافظ با طراحی نهایی دستگاه سازگاری دارد یا خیر. با این همه اکثر شایعات و گزارش های مربوط به طراحی آیفون بعدی، با قاب تهیه شه از سوی Mac Otakara سازگاری دارند و خبری از دکمه Touch ID هم نیست، اما در برخی تصاویر هم شاید دستگاهی آلومینیومی با دکمه Touch ID روی پنل جلویی بوده ایم.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟