نگاهی به کنفرانس نینتندو در E3 2017؛ تمام اخبار و تریلرها

نگاهی به کنفرانس نینتندو در E3 2017؛ تمام اخبار و تریلرها

نگاهی به کنفرانس نینتندو در E3 2017؛ تمام اخبار و تریلرها

کنفرانس نینتندو تحت عنوان Nintendo Spotlight با خبر معرفی بازی راکت لیگ برای نینتندو سوییچ آغاز شد. یک تجربه عالی برای جمع های دو تا چهار نفره که می تواند از پر فروش ترین های این کنسول نیز باشد.

تمرکز نینتندو بر معرفی پشت هم بازی ها برای سوییچ است و بدون فوت وقت، نینتندو به سراغ یکی از بزرگ ترین بازی های در دست توسعه خود یعنی Xenoblade Chronicles 2 می رود. عنوانی که قطعا تاثیر قابل توجهی روی فروش سوییچ خواهد داشت.

خوشبختانه آنطور که شایعه شده بود، زنوبلید کرونیکلز ۲ به سال ۲۰۱۸ موکول نشده و پایان امسال برای سوییچ عرضه می شود. البته تاریخ عرضه دقیقی ارائه نشد و نینتندو به «تعطیلات ۲۰۱۷» بسنده کرد.

سپس نوبت به Kirby می رسد. مگر می شود نینتندو کنسولی بسازد و کِربی روی آن نباشد؟ Kirby جدید که هنوز نام خاصی برای آن در نظر گرفته نشده، قرار است سال ۲۰۱۸ عرضه شود.

پوکمون کمپانی نیز یک بازی مبارزه ای برای سوییچ در دست توسعه دارد که پیشتر با نام Pokemon Tournament DX معرفی شده بود اما سورپرایز اصلی این نیست.

Game Freak برای نینتندو سوییچ یک پوکمون در دست توسعه دارد که همه منتظر آن بودند. یک عنوان اصلی از سری پوکمون که ماه ها در مورد شایعه یا حقیقت بودن آن صحبت شده بود و حالا می دانیم که این اتفاق قرار است رخ دهد.

Metroid Prime 4 دقیقا همان عنوانی است که طرفداران قدیمی نینتندو سال ها انتظارش را می کشیدند. متروید هیچگاه برای وی یو عرضه نشد و همین مسئله سبب شد تا انتظار برای تجربه یک متروید جدید طولانی تر شود.

یوشی یکی از بازی های محبوب Wii U بود و حالا نینتندو می خواهد نسخه جدیدی برای کنسول سوییچ بسازد. این بازی هم مثل کِربی هنوز اسم خاصی ندارد و برای انتشار جزئیات و اطلاعات بیشتر از آن باید حداقل چند ماهی منتظر ماند.

Fire Emblem Warriors چند ماه پیش معرفی شده بود و از وجود همکاری میان نینتندو و Tecmo-Koei اطلاع داشتیم. در این کنفرانس نیز نمایشی کوتاه از بازی به نمایش در آمد که در ادامه می بینید. Fire Emblem Warriors پاییز امسال برای نینتندو سوییچ عرضه می شود.

اسکایریم برای نینتندو سوییچ آماده می شود و فقط شاهد یک پورت ساده نیستیم. جوی کان ها حکم سپر و شمشیر را دارند و حتی می توان با Master Sword و لباس شخصیت لینک از بازی افسانه زلدا در دنیای اسکایریم گشت و گذار کرد. هنوز مشخص نیست که اسکایریم چه زمانی برای سوییچ عرضه می شود اما قطعا ارزش نگاهی دوباره روی این پلتفرم را با توجه به ویژگی های جدیدش دارد.

۳ ماه از عرضه زلدا می گذرد و هنوز بسیاری از ما درگیر دنیای غنی و پر هیجان آن هستیم. برای پشتیبانی از آن، نینتندو تصمیم گرفته دو بسته الحاقی که مجموعا ۲۰ دلار قیمت دارند برای این بازی عرضه کند. اولی با نام The Master of Trials تا چند روز دیگر یعنی ۹ تیر ماه ارائه می شود و دومی به نام The Champions Ballad هم انتهای سال ۲۰۱۷ آماده خواهد شد.

همانطور که ابتدای متن هم اشاره شد، راکت لیگ هم برای نینتندو سوییچ تایید شد و شرکت سازنده اعلام کرد این عنوان با قابلیت مالتی پلیر لوکال بی سیم و کراس پلی با اکس باکس وان اواخر امسال عرضه خواهد شد.

و در انتهای این کنفرانس کوتاه هم نمایشی از سوپر ماریو اودیسه را شاهد بودیم. ماریو حالا می تواند با قدرت کلاهش وارد هر جسم یا شخصی شود و در شهر برای خودش جولان دهد. از ساختمان ها بالا برود، وارد بدن دشمنانش شود و آن ها را کنترل کند و...

سوپر ماریو اودیسه ۵ آبان ماه امسال برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. در ادامه تریلری کوتاه و گیم پلی ۲۱ دقیقه ای از بازی را تماشا می کنید.

پس از پایان کنفرانس، دو تریلر مربوط به بازی های Sonic Forces و Metroid: Samus Returns نیز منتشر شد که هر دو را در ادامه مشاهده می کنید.

در انتها نیز می توانید کل کنفرانس ۲۵ دقیقه ای نینتندو را یکجا تماشا کنید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل