پیش فروش اسنشال فون آغاز شد؛ اندی روبین وعده پشتیبانی نرم افزاری دو ساله می دهد

پیش فروش اسنشال فون آغاز شد؛ اندی روبین وعده پشتیبانی نرم افزاری دو ساله می دهد

بعد از مدت ها انتظار، اسنشال فون (یا به عبارت دیگر، موبایل Essential PH-1) کمپانی اسنشال، بالاخره از امروز برای پیش خرید در دسترس قرار گرفته و به گفته اندی روبین، موسس کمپانی و خالق اندروید، «هر چند ماه یک بار» تجهیزات جانبی جدیدی برای دستگاه عرضه خواهد شد؛ اما معلوم نیست این پشتیبانی سخت افزاری تا چه زمانی ادامه می آید.

دوربین Essential 360 در حال حاضر نخستین سخت افزار جانبی اسنشال فون به حساب می آید که به پین های مغناطیسی پشت دستگاه متصل شده و امکان فیلم برداری ۳۶۰ درجه ای را فراهم می آورد. روبین از مدت ها پیش اعلام کرده بود که کمپانی اسنشال قصد دارد اکوسیستمی کامل حول نخستین محصول تجاری خود پدید آورد.

علاوه بر این، اسنشال وعده دو سال پشتیبانی نرم افزاری و سه سال پشتیبانی امنیتی از دستگاه خود داده است که البته فرقی با رویکرد سایر تولیدکنندگان مانند ال جی و سامسونگ ندارد. بنابراین دارندگان اسنشال فون می توانند انتظار دریافت اندروید O و اندروید P را نیز داشته باشند؛ اما سرعت عرضه به روزرسانی برای دستگاه هم فاکتور دیگری است که هنوز صحبتی درباره آن به میان نیامده.

اسنشال فون در حال حاضر با قیمت ۶۹۹ دلار از طریق آمازون  و اسپرینت قابل پیش خرید است و آمازون قرار است در روز یکم سپتامبر (۱۰ شهریورماه)، آن را به دست مشتریان برساند. با این همه، ممکن است تاریخ مقرر صرفاً رزرو شده باشد و اسنشال فون، زودتر از این تاریخ به دست پیش خرید کنندگان برسد.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato