همه چیز درباره آیفون 13
واتس اپ از ارائه دو ابزار جدید برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ خبر داد

واتس اپ از ارائه دو ابزار جدید برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ خبر داد

واتس اپ امروز از نقشه های جدید خود برای آوردن خدمات پیام رسانی اش به دنیای کسب و کارها خبر داد. در راستای این هدف، واتس اپ ابزار جدیدی طراحی کرده که به کسب و کارها اجازه می دهد تا از محیط پیام رسان برای ارتباط نزدیک با مشتریان خود استفاده کنند.

تیم واتس اپ دو ابزار ویژه را برای کسب و کارها در نظر گرفته که فعلا مراحل تست را پشت سر می گذارند. مورد اول ابزاری است که واتس اپ از آن با عنوان «یک اپلیکیشن رایگان Whatsapp Business» یاد کرده که ظاهرا برای کسب و کارهای کوچک و شرکت های در حال توسعه طراحی شده. اما از سوی دیگر ابزار دوم کسب و کارهای بزرگ را هدف گرفته که البته خدماتش برای استفاده نیازمند پرداخت هزینه هستند.

واتس اپ دو ابزار برای کسب و کارها در نظر گرفته که فعلا مراحل تست را پشت سر می گذارند

از جمله قابلیت هایی که واتس اپ در اختیار کسب و کارها قرار می دهد می توان به ارسال نوتیفیکیشن های «زمان های پرواز، تأیید تحویل کالا و اطلاع رسانی آپدیت ها» به مشتریان اشاره کرد. بنابراین کسب و کارهایی مثل ایرلاین ها، بانک ها و فروشگاه های اینترنتی می توانند مشتریان بالقوه قابلیت های جدید واتس اپ باشند. واتس اپ در حال حاضر مشغول تست این قابلیت ها با کسب و کارهایی است که خواهان آن هستند، بنابراین تعامل با مشتریان تنها زمانی ممکن می شود که تیم توسعه دهنده اپ بازخوردهای کافی را دریافت کرده باشد.

در انتها اشاره به این موضوع هم بد نیست که کسب و کارها در واتس اپ می توانند تیک حساب کاربری تأیید شده را هم دریافت کنند، قابلیتی که البته بعضی کاربران در آخرین نسخه بتای این پیام رسان مشاهده کرده اند. همچنین واتس اپ اعلام کرده کاربران هر لحظه که بخواهند می توانند حساب کاربری کسب و کارها را برای جلوگیری از ارسال پیام مسدود نمایند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato