همه چیز درباره آیفون 13
کاربران از پخش نویز در اسپیکر مکالمه آیفون 10 خبر داده اند

کاربران از پخش نویز در اسپیکر مکالمه آیفون 10 خبر داده اند

تعدادی از کاربران آیفون ۱۰ از مشکل جدیدی خبر داده اند که هنگام پخش صدای بلند از اسپیکر مکالمه به ایجاد خش خش و نویز منجر می شود.

گفتنی است در آیفون های سری ۷، ۸ و ۱۰ اسپیکر اصلی در قسمت پایین موبایل قرار دارد اما برای تولید صدای استریو، هنگام پخش موسیقی اسپیکر مکالمه نیز به کار گرفته می شود.

بر اساس گزارش این کاربران که در سایت های مختلفی منتشر شده فارغ از اینکه محتوای پخش شده موزیک، ویدئو، آلارم یا تماس دریافتی باشد، با افزایش حجم صدا اسپیکر دچار خش خش و نویز می شود.

لازم به یادآوری است که چند ماه قبل نیز برخی آیفون های ۸ و ۸ پلاس هنگام مکالمه دچار مشکل مشابهی شده بودند که اپل با ارائه یک بروزرسانی آن را برطرف کرد. با این حال از  آنجایی که در آیفون ۱۰ این مشکل به مکالمه محدود نمی شود مشخص نیست که این باگ نرم افزاری باشد.

این کمپانی در حال تعویض دستگاه هایی است که تحت تاثیر این باگ قرار گرفته اند. به گفته یکی از کاربرانی که موبایل خود را تعویض کرده، دستگاه جدیدی که در اختیار وی قرار داده شده نیز دچار همان مشکل بوده است.

در مراجعه دوم وی به مرکز خدمات این کمپانی، کارشناس اپل با بررسی و تائید مشکل از احتمال نرم افزاری بودن این باگ خبر داده است.

شایان ذکر است که در روزهای گذشته مشکلات دیگری از قبیل هنگ صفحه لمسی، ظاهر شدن خطوط سبز روی نمایشگر و اختلال در لبه های تاچ نیز در آیفون ۱۰ مشاهده شده اند.

نظرات ۲۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato