با Die With Me آشنا شوید؛ پیام رسانی با شرط ورود شارژ زیر پنج درصد

با Die With Me آشنا شوید؛ پیام رسانی با شرط ورود شارژ زیر پنج درصد

اگر از آن دسته کاربرانی هستید که می گذارید باتری تلفن هوشمندتان کاملا خالی شود، اپلیکیشن Die With Me می تواند این چند دقیقه پایانی تا خاموش شدن اسمارت فون را تبدیل به یکی از متفاوت ترین لحظه های زندگی کند. این اپ که یک دلار قیمت دارد، به نوعی سرویس پیام رسان اجتماعی به حساب می آید.

با این تفاوت که برخلاف دیگر اپلیکیشن های مشابه، Die With Me تنها زمانی کار می کند که شارژ موبایل تان به ۵ درصد برسد. بعد از این اتفاق می توانید وارد برنامه شوید، به یک چت روم تصادفی بروید و با کاربرانی که شارژ اسمارت فون شان زیر ۵ درصد هست صحبت کنید و از تجربیات خود در لحظات پایانی روشن ماندن موبایل بگویید.

برنامه Die with Me

Die With Me هر چند مزیت بزرگی نسبت به بقیه پیام رسان ها ندارد و به همین خاطر قیمت یک دلاری اش نیز قابل توجیه نیست ولی به خاطر ایده متفاوتش تا همین جا هم موفق شده با استقبال نسبتا مناسب کاربران اندرویدی و آی دیوایس ها مواجه شود.

در واقع همانند اپ های گران قیمت I Am Rich و نمونه ایرانی متفاوتش یعنی +LUXA سازنده در اینجا هم با هدف قرار دادن یک قشر خاص از کاربران توجهات را به خود جلب کرده است. بنابراین اگر دوست دارید شما نیز به این قشر خاص بپیوندید، بد نیست نیم نگاهی به Die With Me بیاندازید.

Die With Me
  • Die With Me
  • قیمت: ۰.۹۹ دلار
  • سازنده: Dries Depoorter
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۸.۴ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato