قيمت جدید رنو کولئوس، رنو تلیسمان و رنو کپچر- فرودین 97

قيمت جدید رنو کولئوس، رنو تلیسمان و رنو کپچر- فرودین 97

شرکت نگین خودرو به تازگی طی بخشنامه ‌ای به نمایندگی‌ های خود در سراسر کشور، قیمت جدید رنو کولیوس و تلیسمان ۲۰۱۸ را اعلام کرده است.

گفتنی است که این دو خودرو در بدو ورود به بازار در محدوده قیمتی ۱۷۰ میلیون تومان (تلیسمان) و حدود ۲۰۰ میلیون تومان برای کولئوس قرار داشتند.

با این وجود تغییرات قوانین واردات خودرو در سال ۹۶ و تغییرات پیوسته نرخ ارز حالا باعث شده تا این ارقام به ۲۸۰ و ۳۳۰ میلیون تومان افزایش یابد.
رنو تلیسمان قیمت و شرایط فروش، رنو کولئوس قیمت و شرایط فروشهمچنین خودروی رنو کپچر که تاکنون به صورت وارداتی توسط ایران خودرو در بازار ایران عرضه می‌ شد، برای اولین بار در مدل ۲۰۱۸ از سوی شرکت نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو به متقاضیان واگذار خواهد شد.
صعودی شدن نرخ ارز به خصوص یورو، محصولات رنو را کماکان در ایران تعت شعاع قرار میدهد و حکم جدید دیوان عدالت گویا قرار نیست به این زودی ‌ها اجرا شود.رنو کپچر نگین خودرورنو کپچر ۲۰۱۸ با ۵ موعد تحویل قابل عرضه به متقاضیان است.
همچنین این خودرو با چهره‌ ای جدیدتر و با پیشرانه ۱۲۰۰ سی سی توربو با قدرت ۱۲۰ اسب بخار به بازار عرضه می ‌شود.از امکانات و تجهیزات رنو کپچر مى توان به فرمان برقی ، کروز کنترل و سیستم محدود کننده سرعت (Limiter Speed)، سنسور ھشدار و دوربین دنده عقب ، برف پاک کن اتوماتیک مجھز به سنسور باران، سیستم مصرف بھینه موتور(MODE-ECO) ،غربیلک فرمان چرمی، کارت قفل و استارت دکمه ای ھوشمند رنو، تنظیم تلسکوپی فرمان و تنظیم ارتفاع، ،سیستم تنظیم ارتفاع نور چراغ ھای جلو، ۳ عدد پشت سری عقب قابل تنظیم، کمربندھای جلو پیش کشنده و محدود کننده فشار ، جک ھیدرولیک درب موتور و ... اشاره کرد.رنو کپچر قیمت و شرایط فروشتمام این موارد در حالی مطرح می شود که براساس اخبار، پرونده های حذف افزایش تعرفه های گمرکی و تجدید نظر مجلس در ساختار اقتصادی صنعت خودروسازی در جریان است و احتمال تغییر قیمت ها ناشی از تغییر قوانین دور از ذهن نیست.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato