آپدیت بهاره ویندوز 10 از 10 اردیبهشت در دسترس خواهد بود

آپدیت بهاره ویندوز 10 از 10 اردیبهشت در دسترس خواهد بود

آپدیت بهاره ویندوز 10 از 10 اردیبهشت در دسترس خواهد بود

مایکروسافت قصد داشت آپدیت بهاره ویندوز ۱۰ را از ۱۰ آوریل (۲۱ فروردین) ارائه دهد، ولی به دلیل مشکلی که در این نسخه وجود داشت، مجبور شد عرضه را به تأخیر اندازد. حالا قرار است این نسخه از دوشنبه جاری، ۳۰ آوریل (۱۰ اردیبهشت) برای دانلود در دسترس کاربران قرار گیرد.

کمپانی ساکن ردموند اعلام کرده که عرضه گسترده این نسخه از ۸ ماه مه (۱۸ اردیبهشت) آغاز خواهد شد. علیرغم اینکه پیش از این به روز رسانی مورد بحث را به نام « Spring Creators Update»، رد استون ۴ و نیز نسخه ۱۸۰۳ می شناختیم ولی نام جدید برای آن در نظر گرفته شده: «April 2018 Update».

بنا بر گفته های «آرون وودمن» از مدیران مایکروسافت راحت ترین راه برای کمک به افراد برای درک به روز رسانی، نشان دادن آن با زمان عرضه اش است. به این ترتیب کاربران درک بهتری از نسخه خاص هر آپدیت پیدا خواهند کرد.

Timeline از قابلیت های جدید ویندوز ۱۰

به روز رسانی جدید ویندوز ۱۰ بیش از هر چیز بر کارایی تمرکز دارد و به گزارش وبسایت PCWorld قرار است بیش از پیش در وقت کاربران  صرفه جویی شود. این نسخه قابلیت های جدیدی را فراهم می کند که برخی از آنها به این شرح هستند:

  • قابلیت «Timeline» که شامل تاریخچه ای از وبسایت های بازدید شده و برنامه های  استفاده شده توسط کاربر است.
  • قابلیت «Focus Assist» که پیش از این با نام «Quiet Hours» شناخته می شد امکان مدیریت بهتر اعلان ها را فراهم می کند.
  • به روز رسانی مرورگر اج که می تواند اطلاعات مرتبط با پرداخت های کاربر را به خاطر بسپارد و نیز فرایند چاپ صفحات را راحت تر از پیش کند.
  • قابلیت بی صدا کردن تب ها در مرورگر اج

بنا بر ادعای وبسایت ورج، بسیاری  از این قابلیت ها در واقع به روز رسانی های کوچکی هستند. با این حال به نظر می رسد این تغییرات مورد توجه کاربران واقع شوند. بر اساس گزارش ها قرار است به روز رسانی بعدی که اکنون به نام رداستون ۵ شناخته می شود، در پاییز سال جاری از راه برسد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل