حضور ۳۰ شتابدهنده و سرمایه گذار در سالن الکام استارز

بیش از 30 صندوق سرمایه گذاری، شتابدهنده، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در سالن الکام استارز بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ حضور می یابند.

ثبت نام علاقمندان به حضور در سالن‌های الکام استارز و الکام گیمز از پنجم خرداد ماه در قالب پیش ثبت نام شروع و تا ٢٧ خرداد ماه به صورت ثبت درخواست رزرو غرفه ادامه داشت. پس از بررسی درخواست های ثبت شده، درخواست های تکمیل اطلاعات و بررسی اعتراضات، حدود ۶۵۰ استارتاپ تاييد شده در صف تكميل ثبت نام و جانمايی در سالن های الکام استارز و الکام گیمز هستند.

بیش از 30 صندوق سرمایه گذاری، شتابدهنده، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری نیز به عنوان تکمیل کننده چرخه زیست بوم استارتاپ ها در سالن الکام استارز ثبت نام کردند و حضور خواهند داشت.

الکام استارز و الکام گیمز در چهار سالن اصلی ۸ و ۹ و ۱۰ و ۱۱ با مشارکت استارتاپ‌ها و تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای در چهار مدل غرفه حضور خواهند داشت. نوع اول غرفه اقتصادی، با مبلغ ٢٥٠ هزار تومان به منظور حمايت از افرادی كه دارای ايده هستند و در مراحل ابتدایی راه اندازی استارتاپ قرار دارند؛ نوع دوم غرفه پایه، با مبلغ ٧٥٠ هزار تومان؛ نوع سوم غرفه اختصاصی 12 متری و نوع چهارم غرفه های بزرگ بالای 12 متر است که هزینه آن با تعرفه نمايشگاهي محاسبه می‌شود در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ حاضر خواهند شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟