همه چیز درباره آیفون 13
وضعیت عجیب در بازار خودروهای تولید داخل + جدول قیمت

وضعیت عجیب در بازار خودروهای تولید داخل + جدول قیمت

در بازار خودرو دلالانی هستند که قصد دارند از این آب گل‌آلود استفاده کنند و قیمت‌ ها را بسیار رویایی و عجیب ‌تر از آن‌چه که هست به متقاضیان نشان دهند.
آن طور که فعالان بازار عنوان می‌ کنند، طی چند روز گذشته، برخی مراکز خرید و فروش خودرو پلمب شده ‌اند. گویا این مراکز اقدام به درج آگهی خرید و فروش خودرو با قیمت‌ هایی نامتعارف (به‌زعم سازمان تعزیرات) کرده و در نتیجه حکم به پلمب آنها داده شده است.
دامنه بگیر و ببندها در بازار خودرو البته به نمایندگی‌ های رسمی فروش خودرو نیز سرایت کرده، تا جایی که ماموران تعزیرات و بازرسان خودروسازان، با حضور در نمایندگی‌ ها خرید و فروش آنها را زیر نظر گرفته ‌اند. به گفته برخی از این نمایندگی‌ ها، ماموران و بازرسان خواستار فروش محصولات موجود در نمایندگی به قیمت کارخانه شده ‌اند. این اقدامات در شرایطی انجام شده که تجربه پلیسی شدن بازارهای ارز و سکه به‌ وضوح نشان می ‌دهد با بگیر و ببند و الزام به فروش با قیمت‌ های دستوری، مشکل کمبود عرضه و افزایش قیمت ‌ها حل نشده و حتی وخیم تر نیز خواهد شد. هرچه هست، قیمت خودروهای داخلى و خارجی طی یکی دو هفته گذشته با نوسانات زیادی همراه بوده و این موضوع نشان می‌ دهد آشفتگی همچنان میهمان این بازار است.
استعلام قیمت خودروهای داخلى از بازار تهران و کرج روز پنجشنبه ۱۴ تیرماه:قیمت خودروهای داخلى

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato