قیمت وان پلاس 6T در اروپا مشخص شد؛ مدل بنفش رنگ در راه است

قیمت وان پلاس 6T در اروپا مشخص شد؛ مدل بنفش رنگ در راه است

وان پلاس هر زمان که اسمارت فونی جدید تدارک می بیند، آن را در دو رنگ مشخص و اصلی عرضه می کند؛ به عنوان امسال رنگ های مد نظر وان پلاس برای سال ۲۰۱۸، مشکی نیمه شب و مشکی آینه ای هستند. اما به گفته افشاگران، احتمالاً این رویه با عرضه وان پلاس ۶T طی هفته آتی تغییر کند.

گفته می شود که این کمپانی چینی مدلی بنفش رنگ از وان پلاس ۶T را در دستور کار دارد که در زمان عرضه، همراه با دو رنگ مشکی دیگر به دست مشتریان خواهد رسید. اگرچه این سه مدل از نظر مشخصات سخت افزاری و ویژگی های کلیدی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند اما گفته می شود که مدل بنفش رنگ تنها با ۸ گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شود؛ بنابراین اگر به دنبال ۶ گیگابایت رم با ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی یا ۸ گیگابایت رم با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی باشید باید به مدل های مشکی رنگ بسنده کنید.

از نظر قیمت گذاری و تاریخ عرضه، همین منبع اطلاعات تازه ای به اشتراک گذاشته و می گوید که مدل پایه به صورت انحصاری در رنگ مشکی آینه ای و با قیمت ۵۵۹ یورو در اروپا عرضه می شود؛ حدوداً ۴۰ یورو بیشتر نسبت به ارزان قیمت ترین مدل وان پلاس ۶. از طرف دیگر پیشرفته ترین مدل با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی نیز به صورت انحصاری در رنگ مشکی نیمه شب و با قیمت ۶۳۹ یورو فروخته می شود. در نهایت مدل مجهز به ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی نیز ۵۸۹ یورو قیمت داشته و در تمام رنگ ها به فروش می رسد.

وان پلاس ۶T قرار است روز دوشنبه آینده، بیست و نهم اکتبر به صورت رسمی رونمایی شود و سپس با فاصله یک هفته، از روز ششم نوامبر به دست مشتریان و پیش خرید کنندگان خواهد رسید.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato