ایربادهای بیسیم جبرا الیت 75t با قیمت ۲۰۰ دلار معرفی شدند

ایربادهای بیسیم جبرا الیت 75t با قیمت ۲۰۰ دلار معرفی شدند

ایربادهای بیسیم جبرا الیت 75t با قیمت ۲۰۰ دلار معرفی شدند

جبرا الیت ۶۵t اوایل سال ۲۰۱۸ معرفی شد و در کمترین زمان به یکی از محبوب ترین هدفون های بیسیم (مشابه به ایرپادهای اپل) بدل گردید. حالا همزمان با برگزاری IFA 2019 شرکت سازنده از جبرا الیت ۷۵t رونمایی کرده؛ آپگریدی انقلابی برای نسل قبل، همراه با مجموعه ای از امکانات جدید. این هدفون ها اکنون ۲۰ درصد نسبت به نسل قبل کوچک تر شده اند و در کنار عمر باتری بیشتر قابلیت شارژ از طریق USB-C را دارند.

اما دریافت همه این به روز رسانی ها و امکانات هزینه بر است و الیت ۷۵t با قیمت ۲۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد که حدودا ۳۰ دلار نسبت به نسخه الیت ۶۵t و ۵۵ دلار نسبت به ایرپادهای اپل گرانتر است.

شرکت سازنده اعلام کرده که درایورهای این هدفون ها تغییری نکرده اند و در نتیجه میتوان انتظار کیفیت صدایی مشابه نسل قبل را از آنها داشت. با این حال اما به لحاظ طراحی شاهد تغییراتی در این مدل هستیم از جمله آنکه بدنه و قاب هدفون ها کوچک تر شده که این مساله باعث سهولت استفاده از آنها میگردد. طبق اعلام جبرا ابعاد کلی ایربادهای جدید ۲۰ درصد نسبت به نسخه ۶۵t کوچک تر شده و عمر باتری آن نیز برای هر بار شارژ برابر با ۷.۵ ساعت اعلام شده که ۵۰ درصد نسبت به عمر باتری ۵ ساعتی مدل ۶۵t بیشتر شده است.

جبرا الیت 75t

قاب همراه این ایربادها نیز قابلیت شارژ از طریق پورت USB-C را برای آنها فراهم میکند که نسبت به پورت مایکرو یو اس بی مدل ۶۵t به روز رسانی بسیار خوبی محسوب می شود. البته شرکت سازنده اعلام کرده که در آینده نزدیک یک قاب شارژ بیسیم را برای این محصول ارائه میکند.

باقی امکانات ۷۵t اما مانند مدل قبلی اش است؛ برای مثال ۴ میکروفن برای کاهش نویز و بهبود کیفیت تماس های صوتی در آن کار گذاشته شده است. این ایرباد ها از تکنولوژی ارتباطی بلوتوث ۵ پشتیبانی می کنند و با دستیارهای دیجیتالی مختلف نظیر الکسا، گوگل اسیستنت و سیری نیز کار میکنند. جبرا استاندارد IP55 را برای هدفون های جدیدش دریافت کرده که آنها را دربرابر گرد و غبار و آب مقاوم میکند.

ایربادهای جبرا ۷۵t در سه رنگ مشکی، سیلور و بژ با قیمت ۲۰۰ دلار از اواسط مهرماه وارد بازار می شوند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل