شوخی رئیس جمهور اوکراین با ابرقدرت‌های دنیا در واتساپ

شوخی رئیس جمهور اوکراین با ابرقدرت‌های دنیا در واتساپ

شوخی رئیس جمهور اوکراین با ابرقدرت‌های دنیا در واتساپ

«ولادیمیر زیلنسکی» رئیس جمهور جدید اوکراین در سخنرانی خود در شانزدهمین دوره گردهمایی سالانه کشورهای اروپایی که در شهر یالتای این کشور برگزار شد، با نشان دادن ویدیویی از یک چت ساختگی بین سران کشورهای مختلف دنیا از جمله آمریکا، روسیه و کره شمالی نگاهی طنز آمیز به مسائل سیاسی روز ارائه کرد.

زیلنسکی که پیش از انتخاب به عنوان رئیس جمهور اوکراین در هنرهای نمایشی فعالیت داشت و بازیگر و نمایشنامه نویس بود، در تایم ناهار یکی از روزهای کاری هفته تصمیم گرفت ویدیویی طنز از یک گروه ساختگی واتساپ با نام «گروه رهبران جهانی» بسازد.

ویدیوی طنز زیلنسکی

در این ویدیوی طنز زیلنسکی سعی می‌کند در مورد تعدادی از مسائل روز دنیا از جمله سلاح‌های اتمی کره شمالی، برگزیت و انضمام کریمه به روسیه در سال ۲۰۱۴ روشنگری کند.

در بخشی از این ویدیو که مکالمات کشورهای مختلف را با یکدیگر در این گروه ساختگی واتساپ نشان می‌دهد، کره شمالی به مکالمه اضافه می‌شود و در گروه ایموجی راکت ارسال می‌کند. این کار کره شمالی پاسخی به این صورت از طرف ایالات متحده به دنبال دارد:

استیکرهای جالبی هستند اما مجبور نیستی آن‌ها را برای من ارسال کنی.

در بخشی دیگر از مکالمات گروه، می‌بینیم که اوکراین می‌نویسد: «ما می‌خواهیم در مورد مشکل اعتبارات صحبت کنیم.» بعد از ارسال این پیام صندوق بین‌المللی پول گروه را ترک می‌کند.

طنز تلخ زیلنسکی به همینجا ختم نمی‌شود و او به مسائل سابق ترامپ با زنان هم اشاره‌ای می‌کند. ویدیوی طنز زیلنسکی در فضای مجازی هم با استقبال کاربران مواجه شده و اظهارنظرهای بسیاری در مورد آن انجام شد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل