بازدید رایگان و تخفیف ویژه؛ هدایای پرشیاخودرو به مناسبت یلدا

بازدید رایگان و تخفیف ویژه؛ هدایای پرشیاخودرو به مناسبت یلدا

پرشیاخودرو طرح ویژه خود را برای شب یلدا با ارائه تخفیفات ویژه در قطعات، اکسسوری و تمدید گارانتی و مجموعه‌ای از بازدیدهای رایگان اعلام کرد.

پرشیاخودرو با ارائه پیشنهادات ویژه به استقبال بلندترین شب سال رفته است و در طرح "خدمات یلدایی پرشیاخودرو" بازدیدهای رایگان و تخفیف‌های گسترده در خدمات، قطعات و اکسسوری را به مالکین محصولات ب.ام.و و مینی پیشنهاد داده است.

در طرح خدمات یلدایی پرشیاخودرو، بازدیدهای ۱۲ گانه خودروها به صورت رایگان از سوی تکنیسین‌های پرشیاخودرو انجام خواهد شد و تا ۱۰ درصد تخفیف ویژه نیز برای قطعات یدکی در نظر گرفته شده است. در کنار این‌ها مالکین این خودرو‌ها می‌توانند از تخفیف‌های تا ۳۰ درصدی برای رینگ و لاستیک استاندارد محصولات، تخفیف‌های تا ۲۵ درصدی برای لایف استایل و اکسسوری و تخفیف‌های تا ۱۵ درصدی برای تیونینگ و خدمات محافظتی خودرو برخوردار شوند.

پرشیاخودرو

علاوه بر این موارد، پرشیا خودرو برای آسایش بیشتر مالکین این خودروها، تخفیف‌های ۲۰ درصدی را برای بسته‌های تمدید گارانتی و BSI در نظر گرفته است تا محصولات ب.ام.و و مینی همچنان زیر چتر حمایت این شرکت باشند.

طرح خدمات یلدایی پرشیاخودرو از روز ۲۰ آذر ماه آغاز می‌شود و تا روز ۳۰ آذر و شب یلدا ادامه خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نمایندگی‌های پرشیا خودرو در سطح کشور مراجعه کنید و یا به وبسایت این شرکت به آدرس persiakhodro.ir سر بزنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato