ماشین بازی: بررسی ویدیویی آئودی A8 توسط یک کلکسیونر ایرانی [تماشا کنید]

ماشین بازی: بررسی ویدیویی آئودی A8 توسط یک کلکسیونر ایرانی [تماشا کنید]

آئودی A8 یک سدان فول سایز تشریفاتی است که از سال ۱۹۹۴ روی خط تولید بوده و تاکنون در چهار نسل مختلف راهی بازار شده است. نسل کنونی این خودروی محبوب جولای ۲۰۱۷ (تیرماه سال ۹۶) طی مراسمی ویژه در بارسلون اسپانیا رونمایی شد. در نسل چهارم آئودی A8، طراحان کانسپت پرولوگ را الگوی خود قرار داده اند، به همین جهت با اتومبیلی روبرو هستیم که طراحی ساده اما در عین حال جذابی دارد.

Audi-A8-2018-1280-08.jpg (600×427)

در کنار طراحی خارجی دلنشین، این سدان لوکس توانسته از همان بدو ورود به بازار، به واسطه فاکتورهایی چون کیفیت مواد به کار رفته، طراحی پیشرفته کابین و امکانات رفاهی و ایمنی متعدد توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند. در داخل کابین A8 جدید، آئودی به استفاده از انواع نمایشگرهای دیجیتال رو آورده است؛ از این رو در پشت فرمان اطلاعات مورد نیاز راننده به جای نشان دهنده های عادی به وسیله یک صفحه دیجیتال با رزولوشون فول اچ دی نمایش داده می شوند.

در قسمت میانی داشبورد یک نمایشگر ۱۰.۵ اینچی برای سیستم اینفوتینمنت (اطلاع رسانی-سرگرمی) نصب شده که در اطراف آن هیچ دکمه یا کنترل کننده فیزیکی وجود ندارد و بیشتر دستورها از طریق همین نمایشگر، فرمان های صوتی یا دکمه های موجود بر روی فرمان داده می شوند. در زیر این صفحه نمایش اصلی یک نمایشگر لمسی دیگر نصب شده که راننده می تواند از طریق آن سیستم تهویه مطبوع، آپشن های رفاهی و امکانات فراوان را کنترل کند.

علی بخردی که یکی از معدود کلکسیونرهای ایرانی در آمریکاست، در یکی از آخرین ویدیوهای خود به سراغ آئودی A8 مدل ۲۰۱۹ رفته و آن را در چند قسمت بررسی کرده اند. مثل سابق، بررسی این سدان لوکس نیز حاوی نکات دقیق و جزئیاتی جالب توجه است؛ بنابراین چنانچه دوست دارید بیشتر و بهتر با ویژگی ها و مشخصات این خودرو آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم تماشای ویدیوهای ضمیمه شده را در برنامه های خود بگنجانید.

 

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato