پرشیا خودرو رسما وارد بازار قطعات یدکی شد

پرشیا خودرو رسما وارد بازار قطعات یدکی شد

شرایط سخت تحریم و کاهش حجم بازار فرصتی را فراهم کرده تا شرکت های حاضر در صنعت خودرو بتوانند به شکل جزئی تری به زوایای مختلف کسب و کار خود بپردازند. پرشیا خودرو نیز طی ماه های اخیر چنین رویه ای را در پیش گرفته است و پس از ورود به بازار خودروهای دست دوم، حالا قصد دارد حوزه خودروهای کلاسیک نیز فعالیت نمایند و به شکل جدی تری، قطعات یدکی خودروهای ب ام و موجود در بازار را تامین کند.

در همین راستا طی روزهای اخیر، پرشیاخودرو با افتتاح نمایندگی فروش قطعات یدکی خود در خیابان ملت با کد 501، همکاری با فروشندگان قطعات یدکی ب.ام.و و مینی را برای عرضه قطعات اصلی و استاندارد این خودروها آغاز کرده است.

افتتاح این فروشگاه در منطقه امیرکبیر وملت که قطب قطعات یدکی پایتخت و یکی از بزرگترین مراکز فروش قطعات یدکی کشور به شمار می رود بیش از هر چیز در راستای افزایش تعامل پرشیاخودرو با بازار قطعات یدکی و گسترش فروش قطعات اصلی در خارج از شبکه نمایندگی‌های پرشیاخودرو است تا از این طریق قطعات اصلی محصولات ب.ام.و و مینی با کمک سایر فروشندگان نیز در اختیار مالکین این خودرو ها قرار گیرد.

پرشیا خودرو قطعات یدکی

این فروشگاه که در نزدیکی مترو ملت، واقع است علاوه بر همکاری با سایر فعالین بازار قطعات یدکی، همچون دیگر نمایندگی های پرشیاخودرو در سراسر کشور، قطعات اصلی محصولات را به مشتریان نیز عرضه می‌کنند. از برنامه های آتی پرشیاخودرو عرضه قطعات دارای بسته بندی اختصاصی، هولوگرام، امکان تایید اصالت از طریق ارسال پیامک خواهد بود و مشتریان می‌‎توانند از این طریق اصالت قطعات را بررسی کنند.

علاقه مندان می توانند اطلاعات بیشتر در این خصوص را از طریق وب سایت پرشیا خودرو مشاهده نمایند.

گفتنی است که پرشیا خودرو به دلیل تعامل با شبکه تامین قطعات ب ام و و امکان واردات در حجم بالا، از نظر تامین قطعات، قیمت تمام شده و سرعت تحویل نسبت به روش های سنتی موجود در بازار برتری دارد و می تواند نیاز مصرف کنندگان حساس به استفاده از قطعات اصل را از طریق فعالیت در بازار قطعه مرتفع نماید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.