ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ال جی نام گوشی جدید خود را معرفی کرد؛ با Velvet آشنا شوید

چند روز پیش کمپانی کره‌ای ال جی از زبان طراحی جدید که برای محصولات بعدی خود در نظر گرفته رونمایی کرد. در این زبان طراحی که به گفته خود این کمپانی از طبیعت الهام گرفته شده، ...

چند روز پیش کمپانی کره‌ای ال جی از زبان طراحی جدید که برای محصولات بعدی خود در نظر گرفته رونمایی کرد. در این زبان طراحی که به گفته خود این کمپانی از طبیعت الهام گرفته شده، شاهد تغییر و تحول زیادی خواهیم بود. اکنون شرکت محبوب، نام گوشی جدید خود را نیز مشخص کرده است؛ ال جی وِلوِت (Velvet).

کمپانی ال جی چندی پس از معرفی جزئیات زبان طراحی جدید گوشی‌های هوشمند خود، تصمیمی گرفته نام آن را نیز مشخص کند و برای این کار به کلمه «ولوت» (Velvet) یا مخمل رسیده است. این گوشی پیشگام سری جدیدی از محصولات این کمپانی خواهد بود که با اولویت طراحی به دست کاربران می‌رسد و در آن‌ها خبری از جدیدترین پردازنده‌ها و میزان زیادی حافظه رم نیست.

ال جی

این کمپانی در یک نشست خبری نام جدید گوشی خود را معرفی کرده که از لحاظ تئوری انتظار می‌رود با همان G9 طرف باشیم. با این حال کمپانی کره‌ای در نظر دارد به همراه تغییر زبان طراحی، نام محصولات خود را نیز تغییر دهد. الی جی می‌گوید:

به دلیل شباهت زیاد گوشی‌های هوشمند امروزی و سخت‌تر شدن تشخیص آن‌ها از یکدیگر به کمک مشخصات فنی آن‌ها، ال جی تصمیم گرفته تا این چالش را به کمک تکیه بر طراحی‌های متمایز و ظرافت حسی مثال‌زدنی، پشت سر بگذارد و خود را از دیگر گوشی‌ها جدا کند. اولین گوشی هوشمندی که از این فلسفه طراحی پیروی می‌کند ال جی ولوت خواهد بود. این گوشی با طراحی قطره باران برای دوربین‌ها، فرم فکتوری متقارن و یکپارچه هم از لحاظ بصری و هم از لحاظ لمسی، حس بهتری را به کاربر می‌دهد.

ال جی

علاوه بر این کمپانی ال جی تایید می‌کند که گوشی‌های آینده این کمپانی دیگر از سیستم‌های شماره‌گذاری و الفبایی پیروی نمی‌کنند. سیستم جدید نام‌گذاری آن‌ها وابسته به ویژگی‌های مخصوص یا طراحی ویژه آن‌ها خواهد بود. در رابطه با ال جی ولوت نیز باید گفت نام آن برگرفته از «صافی باشکوه و نرمی مرغوب» است که به نوعی خصوصیات طراحی این گوشی را توصیف می‌کنند:

ال جی ولوت اولین گوشی ماست که از سیستم برندینگ جدید بهره می‌برد. این گوشی از سیستم‌های نام‌گذاری الفبایی و شماره‌ای فاصله گرفته و به سمت نام‌های توصیفی می‌رود تا به مشتری کمک کند ذات دستگاه که با شخصیت وی همخوانی دارد را بهتر درک کند. نام ولوت نیز برگرفته از همین رویه است.

تاکنون ال جی هیچ اطلاعاتی از مشخصات فنی گوشی خود مشخص نکرده و به نظر می‌رسد باید تا ۱۵ ماه مه صبر کنیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Hani Madani
    Hani Madani | ۲۵ فروردین ۱۳۹۹

    حرکت خوبیه، ایجاد تمایز و از بین بردن این یکنواختی

مطالب پیشنهادی