طراحی سامسونگ گلکسی فولد 2 نهایی شد؛ آغاز تولید انبوه قطعات از ماه آینده

طراحی سامسونگ گلکسی فولد 2 نهایی شد؛ آغاز تولید انبوه قطعات از ماه آینده

سامسونگ گلکسی فولد ۲ یکی از موردانتظارترین گوشی‌های سال ۲۰۲۰ است. بر اساس جدیدترین گزارش، طراحی این گوشی انعطاف پذیر نهایی شده و از ماه آینده میلادی تولید انبوه قطعات آن آغاز می‌شود.

به نظر می‌رسد در حال حاضر این شرکت کره‌ای نمونه اولیه این دستگاه را تولید کرده و همچنین طراحی آن را نهایی کرده است. گزارش ETNews به این موضوع اشاره می‌کند که تولید انبوه سامسونگ گلکسی فولد ۲ تنها چند هفته پس از تولید قطعات آن، شروع می‌شود. با توجه به این موضوع انتظار می‌رود اولین تصاویر واقعی از این گوشی هوشمند در اواخر خرداد به اینترنت راه پیدا کند.

بر اساس شنیده‌ها، گلکسی فولد ۲ همزمان با گوشی گلکسی نوت ۲۰ معرفی می‌شود. در حال حاضر نمی‌دانیم سامسونگ برای معرفی این گوشی‌های هوشمند مراسم فیزیکی برگزار می‌کند یا به علت شیوع ویروس کرونا، در یک مراسم آنلاین از آن‌ها رونمایی خواهد کرد. با وجود این موارد، سومین گوشی انعطاف پذیر این برند کره‌ای راه گوشی‌های گلکسی زد فلیپ و گلکسی فولد را ادامه می‌دهد.

سامسونگ گلکسی فولد 2

چند روز پیش گزارشی به اینترنت راه پیدا کرد که از استراتژی سامسونگ برای این گوشی هوشمد خبر می‌داد. این دستگاه با قیمت پایه کمتری نسبت به گلکسی فولد وارد بازار می‌شود، بنابراین برای خرید آن نیاز به پرداخت مبلغی کمتر از ۲۰۰۰ دلار خواهید داشت. با توجه به استقبال مناسب از گلکسی زد فلیپ با قیمت ۱۴۰۰ دلار، کاهش قیمت نسل دوم گلکسی فولد منطقی به نظر می‌رسد.

گفته می‌شود گلکسی فولد ۲ نسبت به مدل کنونی وزن کمتری دارد و در این زمینه شبیه به گلکسی به زد فلیپ است. گلکسی فولد وزنی برابر با ۲۶۳ گرم دارد و وزن گلکسی زد فلیپ به ۱۸۳ گرم می‌رسد. در حالی که گوشی‌های سری گلکسی S20 در مدل‌هایی با قابلیت پشتیبانی از شبکه ۴G و ۵G وارد بازار شده‌اند، شاید گلکسی فولد ۲ تنها در مدل ۵G در اختیار خریداران قرار بگیرد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato