توییتر واکنش به پست‌ها با ایموجی را آزمایش می‌کند

توییتر واکنش به پست‌ها با ایموجی را آزمایش می‌کند

توییتر در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد با ایموجی به توییت‌ها واکنش نشان دهند.

به گزارش سایت Social Media Today، یکی از متخصصان مهندسی معکوس به نام «Jane Manchun Wong»، تصویری از پنجره واکنش به توییت منتشر کرده که در آن گزینه پاسخ به توییت با ایموجی‌های مختلفی همچون خنده، گریه و تشکر نمایش داده شده است.

در تصویر زیر علاوه بر گزینه واکنش به پست با ایموجی، سه گزینه دیگر نیز به چشم می‌خورند. گزینه آخر که «React with Fleet» نام دارد، شبیه استوری اینستاگرام بوده و می‌توان به کمک آن پست‌های ناپدید شونده ارسال کرد. توییتر اسفند ماه سال قبل این قابلیت را آزمایش کرد و در حال حاضر در تعدادی از کشورها فعال شده است.

توییتر واکنش به پست ها با ایموجی را آزمایش می کند

در حال حاضر معلوم نیست ایموجی‌ها به توییت پیوست می‌شوند و یا در قالب یک توییت جداگانه ارسال خواهند شد. حتی ممکن است ایموجی‌ها جای آیکن قلب را زیر پست‌ها بگیرند. توییتر بهمن ماه سال قبل واکنش دادن به پیام‌های مستقیم را با ایموجی امکان پذیر کرد.

لازم به ذکر است که توییتر این قابلیت را به شکل محدود آزمایش می‌کند و تاریخ انتشار آن معلوم نیست.

توییتر سال ۲۰۱۵ واکنش به پست‌ها با ایموجی را در فرمت‌های مختلف امتحان کرد، ولی هیچ کدام از آن‌ها مطابق خواست این شرکت نبودند و توییتر این قابلیت را هیچ گاه برای کاربران فعال نکرد. استفاده از ایموجی‌ها در طول سال‌ها افزایش پیدا کرده و کاربران به کمک آن‌ها می‌توانند بدون نوشتن کلمات احساسات خود را در مورد پست‌ها نشان دهند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato