سرویس «پولِ‌تو» تخفیفان؛ بازگشت پول کاربران در خرید آنلاین و آفلاین

سرویس «پولِ‌تو» تخفیفان؛ بازگشت پول کاربران در خرید آنلاین و آفلاین

سرویس پولِ‌تو تخفیفان بعد از گذشت یک سال به مرحله جدیدی رسیده و حالا قابلیت بازگرداندن پول به صورت وجه نقد را نیز به کاربران خود ارائه کرده است؛ سرویسی که باعث می‌شود پس از هر خرید اینترنتی مبلغی از آن خرید به حساب شما بازگردد.

«نازنین دانشور»، مدیرعامل تخفیفان، پولِ‌تو را در یک عبارت به صورت «سرویس بازگشت وجه نقد خرید اینترنتی» معرفی می‌کند و می‌گوید سرویس‌های CashBack در سراسر دنیا رواج دارند اما در ایران تجربه‌های موفقی وجود نداشته. دانشور درست می‌گوید چرا که مجموعه‌های فعال در این حوزه تا قبل از تخفیفان چندان موفق نبوده‌اند اما به نظر می‌رسد تخفیفان با توجه به سابقه‌ای که در زمینه گرفتن تخفیف در خرید برای کاربران دارد، توانسته این سرویس را با همراهی چندین فروشگاه اینترنتی پیش ببرد.

دانشور درباره نحوه کارکرد این سرویس به دیجیاتو می‌گوید: «ما در تخفیفان به عنوان درگاه تبلیغات برای مجموعه‌های آنلاین و آفلاین، ترافیکی به سمت آنها می‌فرستیم و اگر مشتریان از درگاه تخفیفان بروند و آنجا خرید کنند، درصدی به تخفیفان از سوی این مجموعه تعلق می‌گیرد و ما در تخفیفان این سود را با مشترک سهیم می‌شویم. سودی که به کیف پول کاربران تخفیفان واریز می‌شود و زمانی که مبلغ آن به ۵۰ هزار تومان رسید، فرد می‌تواند درخواست واریز وجه به حساب بانکی‌اش کند و یا اگر نمی‌خواهد این کار را کند، می‌تواند پیشنهادات تخفیف‌دار تخفیفان را با این رقم تهیه کند.»

نازنین دانشور، مدیرعامل تخفیفان و نت‌برگ.

درصدهای مختلفی برای خرید از فروشگاه‌های اینترنتی گوناگون در سرویس «پولِ‌تو» در نظر گرفته شده که این درصدها از نیم درصد تا بیش از بیست و پنج درصد را شامل می‌شود. فروشگاه‌های اینترنتی و خدمات دهنده سرویس معتبر و محبوب و متفاوتی نیز در سرویس پولِ‌تو جای دارند که کاربران می‌توانند به جای خرید مستقیم از آنها، خریدشان را از سرویس پولِ‌تو تخفیفان پیش ببرند تا درصدی از مبلغ خرید به حساب آنها بازگردد. دیجی‌کالا، نماوا، فلایتیو، پلاک، موتن‌رو، مدیسه، مقداد آی‌‌تی از جمله این فروشگاه هستند. به گفته دانشور تا امروز بیش از ۱۰۰ وبسایت در سرویس پول وجود دارند و این رقم به زودی بیشتر خواهد شد.

دانشور سیستم عملکرد پولِ‌تو را بسیار ساده می‌داند و آن را اینطور توصیف می‌کند: «افراد به جای خرید مستقیم از فروشگاه‌ها وارد حساب کاربری خود در تخفیفان شده و می‌توانند پس از ثبت نام که به ساده‌ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد، وارد بخش پولِ‌تو شده و در آنجا پس از انتخاب سایتی که می‌خواهند از آن خدمات آنلاین دریافت کنند و یا از آن خرید اینترنتی دارند، از طریق درگاه تخفیفان وارد آن سایت شده و خرید خود را انجام دهند.» در واقع شما از سایت تخفیفان به سمت سایت مذکور هدایت می‌شوید و می‌توانید مانند قبل از آن مجموعه آنلاین خرید کنید.

اما آنطور که دانشور می‌گوید سرویس پولِ‌تو قرار نیست فقط در حوزه فروشگاه‌های آنلاین فعال باقی بماند و به زودی این سرویس در زمینه خرید آفلاین نیز خودش را نشان خواهد داد و آغاز به فعالیت خواهد کرد. او در همین رابطه به دیجیاتو می‌گوید: «احتمالا تا ماه دیگر بخش آفلاین سرویس پولِ‌تو را راه‌اندازی کنیم. در این حالت مشتریان ما می‌توانند در خریدهای فیزیکی از فروشگاه‌هایی نظیر شهروند و یا سایر فروشگاه‌ها مبلغی از فاکتور خریدشان را به حساب خود بازگردانند. جزییات این طرح هنوز مشخص نیست ولی در آنجا قرار است با کارت بانکی افراد بتوانیم این شناسایی خرید را انجام دهیم و سودمان را با آنها شریک شویم.»

به گفته دانشور پولِ‌تو در زمانی که سرویس بازگرداندن وجه را راه‌اندازی کرده تنها در ماه اول بیش از ۲۰۰ میلیون تومان پول را به حساب کاربران واریز کرده است. به گفته او این آمار امروزه بیشتر هم شده و ماهانه صدها میلیون در سرویس پولِ‌تو توسط خریداران اینترنتی ایجاد می‌شود و به حساب آنها بازگردانده می‌شود.

دانشور در رابطه با اهمیت سرویس پولِ‌تو می‌گوید: «در این شرایط اقتصادی ذخیره کردن پول مهم‌ترین راه برای معیشت زندگی است و می‌خواهیم در تخفیفان این کار را به هر وسیله‌ای که شده، چه کدهای تخفیفانی و چه سرویس پولِ‌تو انجام دهیم تا مبلغی پول برای کاربران ذخیره شود. در نهایت یعنی قصد داریم که خریدی هوشمندانه و با تخفیف و سود برای آنها به ارمغان بیاوریم.»

برای استفاده از خدمات پولِ‌تو، سقفی تعیین نشده و خدمات پشتیبانی همیشگی تخفیفان نیز در این مسیر با کاربران همراه است. دانشور می‌گوید پشتیبانی سرویس پولِ‌تو با دقت و وسواس خاصی انجام می‌شود، او معتقد است که خرید اینترنتی کردن با سرویس پولِ‌تو می‌تواند یک روش درآمدزایی جانبی برای افراد باشد: «دوران کرونا باعث شد که خریدهای اینترنتی مردم نیز افزایش یابد. چرا وقتی یک خرید اینترنتی می‌کنیم نباید بخواهیم که رقمی از آن پول به حسابمان بازگردد؟ در پولِ‌تو چنین اتفاقی رخ داده است.»

دانشور در پاسخ به این پرسش که آیا تخفیفان قصد دارد کیف پول تخفیفانی خود را در آینده گسترش دهد و وارد حوزه‌های فین‌تک شود تا از این پول به دست آمده بتوان استفاده‌های متعددی کرد به دیجیاتو می‌گوید که برنامه راهی تخفیفان دقیقا در چنین مسیری قرار دارد: «قصد داریم که پول به دست آمده در سرویس پولِ‌تو را نیز باز به صورتی در بیاوریم که مشتریان آن را هوشمندانه‌تر خرج کنند و با خود این پول بتوانند بازهم تخفیف بگیرند. به عنوان مثال اگر پنجاه هزار تومان جمع کردند، یک کارت اعتباری خرید از دیجی کالا یا فروشگاه فیزیکی بزرگی با همین قیمت بگیرند ولی بتوانند ۷۰ هزار تومان با آن خرید کنند.»

با سرویس پولِ‌تو می‌توان به طور دائم یک خرید تخفیف در تخفیف انجام داد و این خرید در بخشی از محصولات بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی کشور اعمال خواهد شد.

سرویس CashBack که تخفیفان با پولِ‌تو راه‌اندازی کرده راهی برای خرج کردن هوشمند در خرید اینترنتی است و می‌تواند در کنار سایر تخفیف‌هایی که از فروشگاه‌ها گرفته می‌شود به کار بیاید تا هم خرج و مخارج را کمتر کند و هم یک منبع درآمد جانبی باشد تا بتوان با پول‌های جمع شده در آن دوباره خریدهای متعددی انجام داد. برای استفاده از این سرویس و آشنا شدن با فروشگاه‌هایی که در ان مشغول به کار هستند می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato