شرکت Caviar از نسخه‌های لوکس آیفون ۱۲ پرو رونمایی کرد

شرکت روسی «خاویار» (Caviar) مطابق معمول پس از معرفی گوشی‌های جدید اپل نسخه‌های لوکس آنها را با تزیینات و طراحی خاص رونمایی کرده است.

آیفون‌های این مجموعه شامل گوشی‌هایی از مبارزان و دلاوران دوره های مختلف از جمله وایکینگ‌ها، سامورایی‌ها و اساسینز می‌شود. گران قیمت‌ترین مدل این مجموعه امپراطور است که با قیمت حدود 39 هزار دلار به فروش می‌رسد. در طراحی نسخه امپراطور، از نیزه دوران کنستانتین بزرگ نیز استفاده شده است.

برای افرادی که بودجه محدودی دارند، خاویار طرح شوالیه را پیشنهاد می‌دهد که قیمت آن حدود 3900 دلار تعیین شده است. کیس دستگاه از جنس تیتانیومی است که با تصاویر سه بعدی دقیقی با لیزر حکاکی شده است.

حجم تولید گوشی‌های مجموعه جنگجویان بسیار محدود است و از هر مدل تنها 99 نسخه تولید و به بازار عرضه می‌شود. البته خاویار اعلام کرده است که از گوشی‌های هوشمند آیفون 12 پرو امپراطور تنها 7 نسخه و از مدل «ذوالفقار» تنها 19 نسخه تولید خواهد شد.

شرکت روسی خاویار در ساخت گوشی‌های هوشمند لوکس از چرم گوساله، پوست گاو، سنگ مرمر و کربن بافت‌دار استفاده کرده است. خاویار مشتریان خاص خودش را دارد که با معرفی گوشی‌های آیفون، منتظر خرید چنین دستگاه‌هایی هستند.

علاوه بر این برخی مشتریان خاویار، دیگر محصولات این برند از ساعت مچی تا چکمه‌های پوشیده از چرم طبیعی و طلاکوبی را خریداری می‌کنند و با گوشی‌های چند هزار دلاری خود ست می‌کنند.

باید ببینیم علاقمندان به برند خاویار آیا از آیفون‌ 12 پرو مجموعه جنگجویان استقبال خواهند کرد یا خیر. به نظر شما از بین مدل‌های مختلف این مجموعه، کدام یک بیشترین فروش را از آن خود خواهد کرد؟

Mobit

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟