همه چیز درباره آیفون 13
Zyrus LP1200 Strada هیولای تویین توربو بر پایه لامبورگینی هوراکان پرفومنته

Zyrus LP1200 Strada هیولای تویین توربو بر پایه لامبورگینی هوراکان پرفومنته

شرکت Zyrus Engineering مستقر در نروژ به تازگی با معرفی یک محصول خارق العاده و سریع السیر مورد توجه رسانه‌های بین المللی واقع شده است. این سوپر اسپرت منحصر به فرد چه از نظر عملکرد و طراحی ظاهری ویژگی‌های خیره کننده‌ای دارد. Zyrus LP1200 Strada  بر پایه لامبورگینی هوراکان پرفومنته توسعه داده شده و بیش از ۲ سال زمان برای ساخت آن صرف شده است.

هوراکان پرفومنته

همچنین این شرکت بیش از ۶۰۰۰ کیلومتر تست بر روی آن انجام داده است.

Zyrus تجربه شرکت در مسابقات GT+ اسکاندیناوی را دارد و به مدد همین تجربه و با اضافه کردن دو توربوشارژر به موتور ۵.۲ لیتری V-10 خودرو خود حداکثر قدرت این محصول را به ۱۲۰۰ اسب بخار رسانده است.

وزن این هیولا نیز کمتر از مدل پایه هوراکان پرفومنته است. ۱۴۲۷ کیلوگرم که در حدود ۱۲۶ کیلوگرم سبک تر از هوراکان استاندارد محسوب می شود.

کیت بدنه این خودرو امکان ایجاد بیش از ۲۰۱۰ کیلوگرم نیروی رو به پایین در سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت را به Zyrus LP1200 Strada می‌دهد. Zyrus تنها ۶۰۰ قطعه از مدل پایه این خودرو را تغییر داده تا بهترین عملکرد ممکن را به راننده بدهد. در حالت عادی موتور تنها ۹۰۰ اسب بخار نیرو تولید می‌کند اما در صورت انتخاب حالت مسابقه‌ای امکان استفاده از حداکثر قدرت و توان مهیا می‌شود.

تنها ۱۲ دستگاه هوراکن پرفومنته به LP1200 Strada تبدیل خواهد شد و شرکت Zyrus برای انجام این تبدیل در حدود ۵۹۵ هزار یورو از خریداران این خودرو طلب خواهد کرد.

پیش از این در مراحل توسعه اولیه این محصول در پیست مشهور نوربرگ رینگ یک تصادف سنگین را تجربه کرد که گفته می‌شود همین موضوع نشان دهنده جدی بودن مراحل تست و توسعه این هیولای ۱۲۰۰ اسب بخاری است. این شرکت توانست با کمک Zyrus LP1200 Strada رکورد ۶ دقیقه و ۴۸ ثانیه را در پیست نوربرگ رینگ به ثبت برساند.

مشتریان Zyrus LP1200 Strada نیز امکان بهره بردن از نظریات مهندسین این شرکت را خواهند داشت تا بهترین تجربه ممکن را با این خودرو پشت سر بگذارند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato