لکسوس با انتشار یک تیزر، از معرفی کانسپتی هیجان‌انگیز در آینده نزدیک خبر داد

زیرمجموعه لوکس‌ساز تویوتا یعنی لکسوس، با انتشار تیزری از رونمایی یک خودروی کانسپت در آینده نزدیک خبر داد. این تیزر که دومین تصویر مبهم مربوط به کانسپت مذکور است، نمای عقب آن را به نمایش می‌گذارد. پیش‌تر و در ماه دسامبر نیز، لکسوس با انتشار نخستین تیزر، کلیات نمای روبرو را آشکار کرده بود.

کانسپت لکسس

با دقت در تیزر اخیر لکسوس می‌توان به جزئیاتی مثل بالچه میانی سقف، لوگوی نورانی کمپانی، اسپویلر کوچک و یکپارچه با در صندوق عقب، سپر عضلانی مجهز به شکاف‌های هوا و همچنین چراغ‌های LED کشیده پی برد. این احتمال وجود دارد که همانند اکثر مدل‌های جدید، چراغ‌های مفهومی لکسوس نیز در وسط بهم متصل شده و ساختاری سرتاسری داشته باشند.

تصویر ویرایش شده از تیزر اصلی لکسوس

هنوز مشخص نیست که ابعاد مفهومی برقی لکسوس در چه حدی بوده و این خودرو در کدام کلاس جای خواهد گرفت، با وجود این به نظر می‌رسد هنگام رونمایی شاهد مدلی با جثه درشت خواهیم بود. به احتمال زیاد این کانسپت در قامت یک اتومبیل سدان یا کوپه متولد خواهد شد.

آنطور که لکسوس وعده داده، کانسپت جدید کمپانی آغازگر عصر و مسیری تازه خواهد بود. به گفته این شرکت خوشنام ژاپنی، نخستین محصول تولید انبوه این عصر اواخر امسال از راه خواهد رسید.

پیش‌بینی می‌شود لکسوس در فصل بهار از کانسپت خود رونمایی کند. شاید این مدل هم همانند مفهومی LF-30 که در اکتبر 2019 معرفی شد، دارای درهای گالوینگ باشد، چیزی که در حد حدس و گمان بوده و هنوز از سوی لکسوس تایید یا رد نشده است.

اطلاعات اولیه حکایت از آن دارد کانسپت مورد بحث نیروی خود را از سیستم الکتریکی Direct 4 دریافت خواهد کرد. این سیستم بطور اختصاصی برای مدل‌های تمام الکتریکی و هیبریدی توسعه یافته و در آینده، لکسوس به وفور از آن استفاده خواهد نمود.

گفتنی است لکسوس به عرضه خودروهای مفهومی علاقه زیادی داشته و در سال‌های اخیر با معرفی مدل‌های متعدد قدرت طراحان و مهندسان خود را بارها به نمایش گذاشته است. این برند لوکس چند هفته پیش با رونمایی از یک سورتمه خاص برای بابانوئل خبرساز شده بود!

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟