شرکت Caviar مجموعه جدید گوشی‌های لوکس آیفون 12 پرو را معرفی کرد

شرکت Caviar مجموعه جدید گوشی‌های لوکس آیفون 12 پرو را معرفی کرد

شرکت روسی «خاویار» (Caviar) از شش مدل جدید آیفون ۱۲ پرو لوکس در مجموعه «مبارزان» رونمایی کرد که با قاب‌هایی زیبا از الماس، طلا و با طرح‌های از سلاح‌های مورد استفاده توسط جنگجویان مزین شده‌اند.

آبان ماه امسال نخستین مجموعه گوشی‌های لوکس آیفون ۱۲ پرو از سوی این شرکت معرفی شد و حالا نوبت به رونمایی از مجموعه دوم آیفون‌های لوکس با طراحی‌های متنوع‌تری رسیده است.

گرانترین نسخه این مجموعه جدید، مدل «مائو» (Mao) است که نامش از نیزه بلند مائو در چین باستان در زمان سلسله «هان» وام گرفته شده است. در پنل پشتی این موبایل لوکس، از طلای ۲۴ عیار و سنگ یاقوت اصل برای طراحی آن استفاده شده است. آیفون ۱۲ پرو مدل مائو با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی با قیمت ۳۶۹۵۰ دلار و آیفون ۱۲ پرو مکس با حافظه ۵۱۲ گیگابایتی با قیمت ۴۴۷۲۰ دلار به فروش می‌رسد.

یکی دیگر از مدل‌های مجموعه جدید گوشی‌های لوکس آیفون ۱۲ پرو، مدل «Apocalypto» است که برای ادای احترام به تولتک‌های مکزیک طراحی شده است. این گوشی هوشمند با قیمت پایه ۳۴۸۳۰ دلار به بازار عرضه می‌شود. تولتک‌های مکزیک بین سال‌های ۹۰۰ تا ۱۵۲۱ میلادی در مکزیک ساکن بودند و حالا شرکت روسی خاویار تصمیم گرفته یکی از مدل‌های لوکس آیفون ۱۲ را با طراحی متفاوت به نام آنها به بازار عرضه کند.

شرکت خاویار در طراحی مدل Apocalypto از طلای ۲۴ عیار برای سر نیزه تولتک استفاده کرده است که جلوه خاصی به آن داده است.

همان‌طور که گفته شد دومین سری آیفون‌های لوکس مجموعه مبارزان در شش مدل مختلف و با طراحی‌های جالب توجهی به بازار عرضه می‌شوند. یکی دیگر از مدل‌های این مجموعه، «Rajan» نام دارد که با الهام از جنگجویان هند باستان طراحی شده است. نام مدل‌های دیگری همچون «مایا» و همچنین «Apache» و «Zulu» نیز در بین مدل‌های سری دوم مجموعه مبارزان دیده می‌شود.

 

برخی مشتریان خاویار، دیگر محصولات این برند از ساعت مچی تا چکمه‌های پوشیده از چرم طبیعی و طلاکوبی را خریداری می‌کنند و با گوشی‌های چند هزار دلاری خود ست می‌کنند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato