ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

زمان برگزاری کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل در سال ۲۰۲۱ مشخص شد

اپل دعوت‌نامه رسمی کنفرانس WWDC امسال را منتشر کرد. بر اساس این دعوت‌نامه، کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل از تاریخ ۷ ژوئن برابر با ۱۷ خرداد شروع می‌شود و به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت. ...

حمید مقدسی
نوشته شده توسط حمید مقدسی | ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۸:۳۰

اپل دعوت‌نامه رسمی کنفرانس WWDC امسال را منتشر کرد. بر اساس این دعوت‌نامه، کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل از تاریخ ۷ ژوئن برابر با ۱۷ خرداد شروع می‌شود و به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت. این مراسم نیز همانند سال گذشته به شیوه کاملاً آنلاین برگزار خواهد شد.

مثل همیشه دعوت‌نامه اپل همه‌چیز را حاضر و آماده در اختیار شما نمی‌گذارد. در این تصویر شاهد ایموجی فردی هستیم که عینک به چشم دارد. بازتاب صفحه لپ‌تاپ روی شیشه عینک، تاریخ ۷ ژوئن را نشان می‌دهد. البته عینک هم می‌تواند نشانه‌ای از عینک هوشمند یا هدست واقعیت مجازی اپل باشد که سال‌هاست شایعه معرفی آن‌ها به گوش می‌رسد. این صحنه شباهت زیادی به لحظه معروف رویداد معرفی مک‌بوک M1 با حضور کرگ فدریکی دارد.

سوزان پرسکات، از معاونین ارشد اپل در این رابطه می‌گوید:

«ما تلاش می‌کنیم تا WWDC21 بهترین رویداد ما تا به امروز باشد. می‌خواهیم ابزارهایی را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دهیم تا بتوانند اپلیکیشن‌هایی بسازند که شیوه زندگی، کار و تفریح ما را متحول کنند.»

کنفرانس WWDC معمولاً اطلاعاتی را در مورد تغییرات نسخه‌های بعدی اکوسیستم نرم‌افزاری اپل از جمله iOS و iPadOS و macOS در اختیار ما می‌گذارد. البته گاهی اوقات شاهد معرفی محصولات سخت‌افزاری نیز در این رویداد هستیم. سال گذشته بخش زیادی از این مراسم به چیپ‌های اختصاصی اپل برای خانواده مک اختصاص یافت. شاید اپل امسال نیز اطلاعات بیشتری را در مورد آینده این بخش ارائه کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی