همه چیز درباره آیفون 13
وان پلاس کارمندان خود را از صحبت درباره OxygenOS منع کرده است

وان پلاس کارمندان خود را از صحبت درباره OxygenOS منع کرده است

مدیرعامل وان پلاس چند روز پیش از تصمیم این شرکت برای ادغام با اوپو خبر داد و تایید کرد که OxygenOS در محصولات جهانی وان پلاس باقی می‌ماند. اما این شرکت در یک یادداشت افشایی از کارمندان خود خواسته که پاسخ هیچ سوالی درباره سیستم عامل را ندهند.

نسخه‌های جهانی محصولات وان پلاس از رابط کاربری OxygenOS استفاده می‌کنند در حالی که نسخه‌های چینی این محصولات با HyrogenOS به بازار می‌آمدند و بعدا با ColorOS اوپو جایگزین شدند. با این حساب، کاربران نگران بودند که OxygenOS در نهایت به خاطر این ادغام جای خود را به ColorOS بدهد.

با وجود اینکه «پیت لاو»، مدیرعامل وان پلاس تایید کرده بود که OxygenOS به عنوان سیستم عامل نسخه‌های جهانی محصولات این شرکت باقی خواهد ماند، ولی یادداشتی به سطح اینترنت راه پیدا کرده که نشان می‌دهد این شرکت به جای رفع ابهام، از کارمندان خود خواسته در بحث ادغام با اوپو، پاسخ هیچ سوالی را در رابطه با هر گونه سیستم عامل یا ColorOS ندهند. در عوض توصیه شده که پاسخ زیر به کاربران ارائه شود:

«در حال حاضر هیچ اطلاعات جدیدی درباره سیستم عامل در دسترس نیست. لطفا منتظر اخبار بیشتر از کانال‌های رسمی ما بمانید.»

این قضیه موجب ابهامات بیشتری شده، چون اگر OxygenOS قرار نیست از رده خارج شود، چرا وان پلاس باید از کارمندان خود بخواهد که به جای شفاف‌سازی در این رابطه پاسخ مبهمی به کاربران بدهند. با این همه، از آن‌جایی که مدیرعامل وان پلاس رسما ابقای OxygenOS را تایید کرده، این پیام ممکن است خطایی در ارتباطات داخلی شرکت بوده باشد.

این یادداشت همچنین به سوالاتی درباره رابطه وان پلاس با اوپو، سرنوشت محصولات فعلی این دو شرکت، استراتژی محصولات آتی و غیره پاسخ می‌دهد. در این فایل گفته شده که آقای لاو علاوه بر مدیریت وان پلاس، به عنوان مدیر ارشد محصول اوپو بر استراتژی محصولات هر دو شرکت نظارت خواهد کرد. این ادغام می‌تواند برای کاربران مزایا و معایبی به همراه داشته باشد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato