ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سلامتی ببخشیم
تکنولوژی

اسنپ‌دکتر با طرح «سلامتی ببخشیم» به معلولین و بیماران خاص خدمات رایگان می‌دهد

اسنپ‌دکتر با آغاز طرح «سلامتی ببخشیم» قصد دارد به معلولین و بیماران خاص خدمات رایگان ارائه کند. این خدمات شامل دریافت مشاوره‌‌ی پزشکی و روانشناسی و همینطور سفارش آنلاین نسخه دارو می‌شوند. با شروع موج ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۲۷ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۵

اسنپ‌دکتر با آغاز طرح «سلامتی ببخشیم» قصد دارد به معلولین و بیماران خاص خدمات رایگان ارائه کند. این خدمات شامل دریافت مشاوره‌‌ی پزشکی و روانشناسی و همینطور سفارش آنلاین نسخه دارو می‌شوند.

با شروع موج پنجم کرونا و افزایش احتمال ابتلا به ویروس، مراکز درمانی کشور با حجم انبوهی از مراجعان مواجه شده‌اند و در این شرایط دریافت خدمات پزشکی برای افراد دارای معلولیت و بیماری‏‌های خاص بسیار دشوارتر‏ و پرریسک‌تر از سایر بیماران شده است.

از همین رو اسنپ‌دکتر در نظر دارد که در راستای مسئولیت اجتماعی خود، در فاز اول طرح «سلامتی ببخشیم» از ۲۸ تیر تا ۱۱ مرداد ۱۴۰۰، به تمامی افراد دارای معلولیت و بیماری‏‌های خاص برای دریافت مشاوره‌‌ی پزشکی و روانشناسی و همینطور سفارش آنلاین نسخه دارو خدمات رایگان ارائه دهد.

واجدین شرایط می‌توانند بعد از ارائه‌ی مدارک پزشکی خود به اسنپ‌دکتر از مشاوره‌ی رایگان با پزشکان و مشاوران اسنپ‌دکتر و همچنین تخفیف سفارش آنلاین نسخه دارو (تا سقف ۱۰۰ هزار تومان) بهره‌مند شوند.

به گفته‌ی روابط عمومی اسنپ‌دکتر، در طرح «سلامتی ببخشیم» تمامی افراد دارای کارت معلولیت بهزیستی یا کارت عضویت در انجمن‌های مربوط به بیماری‏‌های خاص می‌توانند تصویر کارت عضویت و کارت ملی خود را به همراه شماره موبایلی که شخص خودشان و یا همراهشان با آن در سوپر اپ اسنپ ثبت‌نام کرده‎‌اند، به واتس‌اپ اسنپ‌دکتر به شماره‌ی ۰۹۰۵۴۶۵۷۲۵۸ ارسال کنند یا تصاویر مدارکشان را به صفحه‎ اسنپ‌دکتر در اینستاگرام بفرستند.

پس از تأیید مدارک، یک کد برای دریافت مشاوره‌ی پزشکی و روانشناسی رایگان و یک کد تخفیف برای تهیه‌ی آنلاین نسخه‌ی دارو (تا سقف ۱۰۰هزار تومان) به این افراد پیامک می‌شود. این تخفیف تنها برای شخص معرفی شده قابل استفاده است.

اسنپ‌دکتر امیدوار است از طریق تسهیلات رایگان خود بتواند در موج پنجم کرونا دسترسی آسان به خدمات پزشکی و دارویی را برای افراد دارای معلولیت و مبتلا به بیماری‎‌های خاص فراهم کند.  واجدین شرایط، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با پشتیبانی اسنپ‌دکتر به شماره‌ی ۰۲۱۴۹۱۸۷۶۵۴ تماس بگیرند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی