ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

رویداد دانش‌آموزی «کدآپ آکادمی همراه» با محوریت زبان پایتون آغاز شد

دور جدید رویداد دانش‌آموزی «کدآپ آکادمی همراه» با محوریت زبان برنامه‌نویسی پایتون و با حمایت همراه اول و آکادمی همراه از ابتدای مردادماه آغاز شده و به مدت دو ماه ادامه خواهد یافت. این رویداد قرار ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۸

دور جدید رویداد دانش‌آموزی «کدآپ آکادمی همراه» با محوریت زبان برنامه‌نویسی پایتون و با حمایت همراه اول و آکادمی همراه از ابتدای مردادماه آغاز شده و به مدت دو ماه ادامه خواهد یافت. این رویداد قرار است دانش آموزان شرکت کننده در این دوره را با تفکر رایانشی و برنامه نویسی به زبان پایتون آشنا کند.

سامانه آموزشی این دوره علاوه بر درسنامه‌های نوشتاری، بستری برای حل تمرین و داوری آنلاین است و در کنار این بستر به هر فرد یک مربی یا راهنما اختصاص می یابد. همچنین دانش آموزان به صورت هفتگی در کلاس آموزشی مبتنی بر حل مساله جمعی و تعاملی شرکت می‌کنند.

از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در این دوره می‌توان به برنامه‌ریزی ارائه 150 درس‌نامه، 70 ساعت حل مساله و برنامه‌نویسی، 2 مسابقه آنلاین برنامه نویسی، انجام پروژه‌های واقعی، سیستم خودکار تصحیح تمرین‌ها، اتاق فرار مجازی، یادگیری معکوس، کلاس‌های هفتگی، مسابقات جانبی و رفع اشکال فردی و گروهی اشاره کرد.

رویداد «کدآپ آکادمی همراه» که با حمایت همراه اول و آکادمی همراه تدارک دیده شده، توسط کوئرا اجرا می‌شود و تا انتهای شهریورماه ادامه خواهد داشت.

گفتنی است در دوره گذشته این رویداد که مبتنی بر آموزش زبان ++C بود، بیش از 200 دانش آموز از 25 شهر کشور شرکت و زیر نظر 20 مربی برنامه نویسی، پروژه‌های واقعی را اجرا کردند.

آکادمی همراه با ماموریت تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال در تابستان ۹۹ آغاز به کار کرده است. این آکادمی می‌کوشد نیازهای آموزشی عمومی و تخصصی و فاصله مهارتی میان تحصیلات آکادمیک و فضای کار را با طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی و کارآموزی سازمانی پوشش دهد.

آکادمی در این راستا محتوای آموزشی باکیفیت و دوره‌های کارآموزی متناسب‌سازی‌شده برای سازمان‌ها، در قالب‌های تعاملی و بر بستر مقرون‌به‌صرفه، دسترس‌پذیر و هوشمند طراحی و اجرا می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی