ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نمایشگاه آنلاین استخدام و کارآموزی صدف با هدف ارائه فرصت‌های شغلی برگزار می‌شود

همزمان با بیست سالگی پارک فناوری پردیس، ششمین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام صدف با هدف ارائه فرصت‌های شغلی و کارآموزی شرکت‌های دانش‌بنیان‌، فناور، استارتاپ‌ها و شرکت‌های صنعتی، از 6 الی 12 آذرماه برگزار می‌شود. ...

همزمان با بیست سالگی پارک فناوری پردیس، ششمین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام صدف با هدف ارائه فرصت‌های شغلی و کارآموزی شرکت‌های دانش‌بنیان‌، فناور، استارتاپ‌ها و شرکت‌های صنعتی، از 6 الی 12 آذرماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، این نمایشگاه آنلاین در چهار استان تهران، البرز، اصفهان و یزد برگزار می‌شود. در پنج دوره برگزار شده تا کنون بیش از 800 شرکت حضور داشتند و بیش از 5 هزار و 500 جایگاه شغلی و کارآموزی از طرف شرکت‌ها ثبت شده است. همچنین بیش از 80 هزار کارجو از این نمایشگاه‌ها بازدید داشتند و بیش از 3 هزار و 500 رزومه از طرف کارجویان برای فرصت‌های تعریف‌شده ارسال شد و نتیجه آن استخدام بیش از 500 نفر در شرکت‌ها بود.

از برنامه‌های ویژه در نظر گرفته شده برای ششمین نمایشگاه استخدام و کارآموزی صدف، می‌توان به امکان ویژه‌‌سازی غرفه‌های آنلاین شرکت‌ها با بارگذاری تصاویر و ویدئوها، امکان گفتگوی آنلاین کارفرمایان با کارجویان به‌صورت تصویری، برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه مدیران منابع انسانی شرکت‌ها و… اشاره کرد.

امکان جذب دانشجویات و دانش آموختگان دانشگاه‌های برتر کشور، تسهیل و افزایش بازدهی فرایند جذب سرمایه‌های انسانی از جمله مزایای حضور در این نمایشگاه است.

لازم به ذکر است در این دوره شرکت‌های پارک فناوری پردیس و دانش‌بنیان می‌توانند از خدمات نمایشگاه با تخفیف ویژه استفاده کنند. کارفرمایان می‌توانند برای جذب سرمایه‌های انسانی و استعدادهای برتر دانشگاه‌ها تا 5 آذرماه از طریق سایت نمایشگاه کار اقدام کنند.

گفتنی است همواره یکی از دغدغه‌های دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، گذراندن دوره کارآموزی و یافتن شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی است. از سوی دیگر، یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین مشکلات صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب نیروی انسانی توانمند است.

یکی از روش‌های پر کردن این خلا که در بسیاری از کشورهای دنیا معمول است، برگزاری نمایشگاه‌های کار و کارآموزی به‌منظور ملاقات و ارتباط مستقیم کارفرما و کارجو در راستای شناخت و ارزیابی از یکدیگر است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی