ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

همراه اول حامی رسمی والیبال ایران تا المپیک ۲۰۲۴ پاریس شد

قائم مقام مدیرعامل همراه اول از قرارداد اسپانسری فدراسیون والیبال تا پایان المپیک 2024، خبر داد و ابراز امیدواری کرد در این روند سرویس‌های دیجیتال طراحی و پیاده سازی شده توسط این اپراتور نیز ارائه ...

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۳

قائم مقام مدیرعامل همراه اول از قرارداد اسپانسری فدراسیون والیبال تا پایان المپیک 2024، خبر داد و ابراز امیدواری کرد در این روند سرویس‌های دیجیتال طراحی و پیاده سازی شده توسط این اپراتور نیز ارائه شوند.

حمید بهروزی این قرارداد همکاری را در شرایطی که برند همراه اول در کشور شناخته شده است، در راستای ارائه سرویس‌های دیجیتال طراحی و پیاده سازی شده توسط این اپراتور دانست و گفت: «امیدواریم در این تعامل چند ساله، نقش موثری چه از منظر اتصال نزدیکتر و آنلاین هواداران و تیم‌های ملی ‌و چه از منظر حمایت موثر در راستای ارتقای جایگاه این ورزش در کشور داشته باشیم که در نهایت لحظات شادی برای مردم عزیزمان رقم بخورد.»

همکاری مشترک فدراسیون والیبال و همراه اول

صبح امروز شنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۱، مراسم «رونمایی از حامی تیم‌های ملی والیبال ایران تا پایان المپیک ۲۰۲۴ پاریس، در فدراسیون والیبال برگزار و «همراه اول» به عنوان حامی این فدراسیون معرفی شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این مراسم که با حضور حمید بهروزی، قائم مقام مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران و محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال، قرارداد اسپانسری رسمی تا پایان المپیک پاریس امضا و به صورت نمادین لباس تیم ملی والیبال ایران از سوی رئیس این فدراسیون به قائم مقام مدیرعامل همراه اول اهدا شد.

رئیس فدراسیون والیبال و قائم مقام مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران در این مراسم با امضای قراردادی، «همراه اول» را تا پایان مسابقات المپیک 2024 پاریس به عنوان حامی انحصاری والیبال ایران معرفی کردند.

قائم مقام مدیرعامل همراه اول در بخشی از توضیحات خود در این مراسم گفت: «همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتور ارتباطات سیار خاورمیانه قابلیت در اختیار قرار دادن سرویس‌های دیجیتالی که طی دو سال اخیر توسعه داده است را دارد و امیدواریم با تعامل سازنده‌ای که با فدراسیون والیبال داریم، بتوانیم این سرویس ها را در اختیار ورزش کشور نیز قرار دهیم و همه برای عزت و سربلندی ایران تلاش کنیم.»

کاهش وابستگی ورزش به دولت با نقش اسپانسر

محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال نیز در این مراسم گفت: «امیدوارم همکاری خوبی با همراه اول تا پایان المپیک ۲۰۲۴ داشته باشیم.»

او همچنین با اشاره به نقش اسپانسر در رشد و توسعه والیبال گفت: «این نقش بی بدیل و تعیین کننده است. شاید ۱۵ سال پیش ۹۸ درصد منابع والیبال به دولت بستگی داشت ولی الان این وابستگی به ۱۰ درصد کاهش پیدا کرده است.»

داورزنی همچنین ابراز امیدواری کرد تا حاصل این همکاری باعث غرور ملی هموطنانمان باشد و والیبال کشورمان بتواند در بالاترین رده جهانی بدرخشد و حضورش در بین ۱۰ تیم برتر جهان را حفظ کند.

گفتنی است همراه اول به عنوان حامی اول ورزش ایران، هم اکنون حامی رسمی تیم های ملی کشتی کشورمان نیز هست که کشتی ایران در دو سال اخیر با این حمایت، نتایج درخشانی را در مسابقات المپیک و جهانی رقم زده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی